Nepia

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
Prémiové plienky Nepia

Detské plienky Nepia

Prečo sú japonské plienky považované za najlepšie?
Skutočnosť je taká, že plienky v Japonsku sú v prvom rade imidžové produkty, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa “stretávali” s kupujúcim od jeho narodenia a tvorili dobrý dojem o značke, ako sa hovorí “od kolísky.” Presne z tohto dôvodu sa každý japonský výrobca snaží vytvoriť čo najvyššiu kvalitu výrobku, v ktorom preukáže svoje kvality.

V Japonsku existujú v súčasnej dobe niekoľkí výrobcovia detských plienok. Medzi najväčších patria Oji Nepia (detské plienky Nepia Baby Nappy) a Unicharm Corp. (detské plienky Moony Air Fit).

 

Prirodzenosť a kvalita = základný koncept plienok Nepia Baby Nappy

Detské plienky Baby Nappy sa vyrábajú v „Oji Nepia“ člena skupiny Oji SEIS. Je to najväčší v Japonsku a štvrtý najväčší svetový výrobca papierovej produkcie. Nepia ako jedna z mála spoločností na svete s vlastným kompletným výrobným cyklom je spoločnosťou, ktorá ma svoj vlastný Inštitút lesa, ktorý sa zaoberá problémami a otázkami pestovania stromov. Formovanie koncepcie plienok Baby Nappy vynálezcami Nepia bolo dôležité, a okrem najvyššej kvality plienok chceli ukázať aj schopnosť spoločnosti vyrábať prírodné plienky z netkaného textilu na báze celulózy, ktoré by sa podobali vo svojich vlastnostiach na prírodnú bavlnu. Je dobre známe, že bavlna bola používaná na plienky od dávnych čias. No ťažko sa s nimi manipuluje a vyžadujú od rodičov obrovské investície, čas na pranie a vyváranie. Vynálezcom Nepia sa podarilo nájsť kompromis a vytvoriť jedinečné “maxi air” plienky Baby Nappy podobné svojimi vlastnosťami prírodným bavlneným plienkam pri zachovaní všetkých funkčných kvalít plienky.
Povrch plienky Baby Nappy po navlhčení úplne vysychá do 20 sekúnd! 

 

Tri charakteristické vlastnosti plienok Baby Nappy.

  1. Plienky Baby Nappy sú vyrobené len z prírodných “priedušných” materiálov.
  2. “Baby Nappy” sú určené pre deti, nie pre ich rodičov.
  3. Výrazne lacnejšie než ostatné japonské plienky. 
 
Plienky Baby Nappy sú určené pre deti, nie pre rodičov.

V poslednej dobe sa mnoho spoločností vyrábajúcich plienky prezentuje vznikom nových kolekcií plienok “viac” dokonalými, s extra funkciami. Všetky tieto inovácie, podľa ich názoru, by mali zlepšiť ich funkčnosť a pohodlnosť plienky pre dieťa. Všetky tieto “vylepšenia” nepochybne zvýšia náklady na plienky, ale poďme sa pozrieť, ako dôležité sú pre dieťa.

 

tabulka


7:4 v prospech rodičov
. Ako je vidieť z porovnávacej tabuľky, všetky tieto “bonusy” sú najmä reklamným krokom, určeným pre rodičov! Jedná sa o rodičovské rozhodnutie, aké plienky majú kúpiť a prečo. V snahe o pohodlie rodičov, niektorí výrobcovia dokonca začali vyrábať detské plienky veľkosti «Super Big», ktoré sú určené pre deti s telesnou hmotnosťou do 28 kg (cca 6-7 rokov). V plienkach Baby Nappy nie je nič zbytočné a “exta”, len všetko to, čo potrebujete pre vaše bábätko! Rozsah veľkostí Baby Nappy tiež berie do úvahy to, že od roku dieťaťa by sa malo začať učenie na nočník. Ste naozaj ochotní poslať svoje dieťa do prvej triedy v plienkach?

 

Kde sa vyrábajú plienky?

Plienky Baby Nappy sa vyrábajú v južnom Japonsku v Nagoji. 
Plnoautomatická výrobná linka funguje od začiatku s prihliadnutím k šetreniu životného  prostredia. Všetky fázy výroby sú najprísnejšie kontrolované a musia dodržiavať normy japonskej kvality. Továreň sa rozkladá na ploche 85.143 m2.

 

Doba použiteľnosti plienky Baby Nappy

Čas použiteľnosti plienky Baby Nappy  je 3 roky od dátumu výroby.
 Dátum výroby je určený pomocou kódovania na zadnej strane obalu.

 

info_2

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia