Veľkoobchod

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Veľkoobchod
 
 
 

Veľkoobchodná spolupráca s Market 24

Spoločnosť Market 24, s.r.o. okrem toho, že prevádzkuje internetový obchod www.market24.sk, ponúka aj veľkoobchodnú spoluprácu partnerom, ktorí prevádzkujú internetové obchody s detským tovar, alebo majú kamennú predajňu s detským sortimentom.

Ak chcete získať prístup k veľkoobchodným cenám, je potrebné sa u nás zaregistrovať a po registrácii zaslať na e-mail velkoobchod@market24.sk Výpis z OR alebo Živnostenský list. Zároveň mám pošlite informácie čím sa Vaša spoločnosť zaoberá, akou formou predáva a o ktoré značky by ste mali záujem. Následne Vás budeme viesť ako dílera a pre značky, ktoré ponúkame veľkoobchodne, budete vidieť svoje nákupné ceny s DPH.

Market 24, s.r.o. je platcom DPH.

 

Značky, ktoré ponúkame veľkoobchodne:

Casualplay - Rodinná firma, so sídlom v Bacelone, ktorá je priekopníkom a lídrom na bezpečnosť detí - vyrába detské kočíky, autosedačky, set, dusaky a daľšie doplnky. Založená v roku 1966 Play SA bola prvou spoločnosťou, ktorá navrhla dizajn, vyrábala a začala s výrobou systémov pre deti v Španielsku. Viac ako 45 rokov ponúka rodičom riešenie na prepravu detí v aute, po ulici, ako aj detské doplnky určené na použitie v domácnosti. 

Play - známa španielska značka, od výrobcu značky Casualplay, ktorej sa podarilo spojiť najmodernejšie trendy s najnovšími technickými prednosťami a vytvoriť tak produkty, ktoré sa radia v Európe medzi najlepšie hodnotené.  V ponuke má sortiment ako detské kočíky, autosedačky, stoličky na kŕmenie, zábrany na posteľ a ďalšie kvalitné produkty pre deti.

 

Kaiser - nemecká kvalita - fusaky, rukávniky, prebaľovacie tašky. Najpredávanejšie fusaky Kaiser Iglu v niekoľkých farebných odtieňoch. Fusaky vhodné pre deti do 3 rokov, s odopínateľným dnom.

Eisbärchenvysoko kvalitné flísové fusaky  v niekoľkých farebných odtieňoch udržia vaše dieťa v teple aj na zimných prechádzkach. Majú špičkovú kvalitu, sú vyrobené z odolných materiálov, a dokonale sa prispôsobujú.  Sú vhodné do kočíkov, autosedačiek skupiny 0+, vaničiek či prenosných tašiek.

 

Yoomi - anglická značka vyrába samo-ohrievacie fľašky,  ktoré neskutočne uľahčujú kŕmenie. Dojčenské fľaše, cumlíky, ohrievače fliaš ukončia problémy v noci, je možné ich vziať kdekoľvek, jedlo nikdy neprehrejú a sú cenovo výhodné.  Yoomi fľaša má cumeľ v tvare bradavky, čo umožňuje bábätku ľahko fľašu uchytiť a zároveň zabraňuje dojčenským kolikám.

Vital Baby - anglická značka, ktorá ponúka potreby na kŕmenie detí  - lyžičky, misky, súpravy na kŕmenie. Samozrejmosťou je 0% BPA. Na výber viac farieb.

 

Ivema Baby - česká firma, ktorá je u nás už dobre známa. Medzi najpredávanejšie položky tejto značky patrí nánožník Golf či vložky do kočíka Uni Color. Ponuka je však širšia - rôzne veľkosti a farebné prevedenia nánožníkov, vložiek do kočíka, vrátane limitovaných edícií

 

Starchild - anglická firma na výrobu kožených detských topánočiek. Topánky sú šité z jemnej talianskej kože, mnoho nápaditých modelov na výber, veľkosti nielen do 2 rokov, ako je bežné pri tomto type topánočiek, ale aj väčšie čísla, vhodné ako prezúvky či už na doma alebo do škôlky.

 

Smart Trike je svetovým lídrom v oblasti výroby trojkoliek a odrážadiel. Poskytuje inteligentné inovatívne riešenie všetkých etáp detskej cyklistiky: bábätkám, batoľatám aj predškolákom.  Všetky výrobky sú patentované, testované a certifikované a zaraďujú sa k najpredávanejším v mnohých krajinách na celom svete.

 

PUKY - Nemecký výrobca odrážadiel, bicyklov, kolobežiek, trojkoliek a odrážadiel pre deti. PUKY produkty sú vyrábané v Nemecku. Výrobky PUKY sú veľmi obľúbené medzi užívateľmi a mnoho klientov, ktorí raz ocenia kvalitu značky PUKY, pokračujú v nákupe tejto značky aj pri výbere ďalších produktov tejto značky.

 

Volare - kvalitné detské bicykle pre chlapcov aj pre dievčatá v krásnych vlastných dizajnoch, alebo v licenčných dizajnoch značky DiIsney. Volare ponúka takisto aj  trojkolky, odrážadlá, kolobežky, cyklistické prilby a doplnky.

 

Label-Label - ponúka hračky určené pre najmenšie deti, ktoré sú typické krásnymi farbenými štítkami, ktoré sú k hračke pevne prišité. Sú vyrobené z rôznych farieb, tvarov, veľkostí a podpororujú základné zmysly Vášho dieťatka ako je zrak, hmat a sluch. Hračky Label – Label rozvíjajú jemnú motoriku a pre detské ruky sú ľahko uchopiteľné.

 

Playmarket Vám predstavuje kolekciu niekoľkých typov dizajnových nákupných vozíkov vďaka ktorým sa stanú Vaše nákupy pohodlnými, veselými a jednoduchými. Výrobca  kombinuje inováciu, dizajn a módu, aby ich produkty boli jedinečné.

 

BRUGO - BRUGO Termohrnček. Vychutnajte si najživšiu chuť svojho nápoja, rýchlou úpravou každého dúška na dokonalú teplotu. Vaša káva bude mať lepšiu chuť a zostane dlhšie horúca.

 

Blaumann - je značkou kvalitných domácich potrieb a riadu za výborné ceny. Vďaka širokému sortimentu, vysokej kvalite svojich produktov dokáže značka neustále dynamicky rásť. Výhody značky Blaumann: domáce potreby vysokej kvality, inovatívne technológie a zaujímavý design, skvelý pomer kvality a ceny.

 

Našu ponuku veľkoobchodnej spolupráce rozširujeme a onedlho pribudnú aj ďalšie značky.

Ak Vás zaujali značky, ktoré ponúkame a prevádzkujete internetový alebo kamenný obchod s detským tovarom, neváhajte a kontaktujte nás.

 

Reklamácie:

V prípade, že ste u nás zakúpili tovar, ktorý chcete reklamovať, je potrebné nás o tom vopred písomne upozorniť. Vypísať reklamačný list (povinné údaje sú meno klienta, číslo Vašej faktúry, dátum kúpy, číslo faktúry vydanej firmou Market 24, s.r.o., dátum, kedy bol tovar k vám doručený, popis chyby). Zároveň žiadame o zaslanie fotografie, pre urýchlenie procesu reklamácie. Zasielajte len tovar, ktorého sa priamo týka reklamácia (napr. ak je predaný set a reklamuje sa len autosedačka, nezasielať celý set, len reklamovaný tovar).  V prípade, ak k nám bude zaslaný tovar, ktorého sa reklamácia netýka, bude Vám účtované doručenie späť nereklamovaného tovaru na Vaše náklady.

Reklamovaný tovar je potrebné odoslať na adresu:

Market 24, s.r.o.

Stará Vajnorská 37

blok H

831 04 Bratislava

tel: 0903 808189

Reklamovaný tovar je potrebné zaslať čistý, riadne chránený pri prevoze. Možné aj osobne priniesť na prevádzku počas našich otváracích hodín (nájdete v časti kontakt).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia