Bezpečnosť a zdravie | market24

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Baby a deti > Bezpečnosť a zdravie
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 


Bezpečnosť a zdravie

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Na stránku:

 
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,99 € 2,78 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,99 € 2,78 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
1,99 € 1,85 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
3,49 € 3,24 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
7,51 € 6,77 € Ušetríte: 10 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
9,02 € 8,10 € Ušetríte: 10 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,48 € 2,26 € Ušetríte: 9 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,75 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
3,29 € 3,06 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
5,29 € 4,92 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
30,60 € 28,99 € Ušetríte: 5 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
3,99 € 3,67 € Ušetríte: 8 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,60 € 2,39 € Ušetríte: 8 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
6,50 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
3,60 € 3,42 € Ušetríte: 5 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,50 € 2,35 € Ušetríte: 6 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,99 € 2,84 € Ušetríte: 5 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,99 € 2,84 € Ušetríte: 5 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
2,99 € 2,75 € Ušetríte: 8 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
7,20 € 6,62 € Ušetríte: 8 %

 
 
Vybrali sme pre vás TOP kategórie produktov pre deti
 
 
Navštívili ste
 
 
Bezpečnosť a zdravie

Bezpečnosť a zdravie

 

Práve domov je miesto, v ktorom  najčastejšie dochádza k nehodám. Ak máte malé deti dbajte na bezpečnosť  pred úrazom  a ochranu ich zdravia. Ochranu rodičov potrebujú najmä malé deti. Nebezpečenstvo úrazov sa priamo úmerne zvyšuje pri rozvoji motoriky dieťaťa, no bohužiaľ ani úrazy detí v dojčenskom veku niesu žiadnou výnimkou. Odhadnúť mieru bezpečnosti dieťaťa je však aj  vecou jeho povahy. Každé dieťa je inak opatrnejšie, inak vníma okolie a jeho nástrahy. Niektoré je živšie a nebojí sa ničoho, niektoré sú kľudnejšie no aj tak menej opatrné. Vytvorte si bezpečný domov v období keď sa Vaše dieťatko vyvíja a spoznáva okolie. Úrazy sa môžu stať doma i v prostredí mimo domova. Na zdravie detí má vplyv vek dieťaťa a taktiež vplyv vonkajších faktorov. Veľmi dôležitou úlohou rodičov je predchádzať vzniku úrazov prevenciou.  Ponúkame množstvo sortimentu ktorý Vám zabezpečí väčšiu ochranu zdraviabezpečnosť  Vášho dieťaťa. Sortiment v našej  ponuke bezpečnosť a zdravie nájdete produkty pre vytvorenie bezpečnejšieho prostredia pre dieťa.

 

Detské poistky do elektrických zásuviek

Deti v období objavovania radi veci skúmajú a ohmatávajú každú novú vec. Radi strkajú pršteky do rôznych otvorov. Zásuvky jednou z najväčších nástrah pre deti. Detské poistky do elektrických  zásuviek zabránia  nebezpečnému poraneniu dieťaťa.

 

Zábrany na posteľ

Zábrany na posteľ sú veľmi praktickým doplnkom, ktorý ocenia najmä kojace matky. Mamička má cez noc dieťatko pri sebe a môže ho kedykoľvek pohodlne nakŕmiť a nemusí sa obávať že dieťatko počas spánku spadne. Zábrany na posteľ sú vhodné aj pre deti ktoré prechádzajú zo spinkania v postieľke do spinkania v posteli. Túto zábranu jednoducho pripevníte na posteľ a viete že bábätko je chránené pred pádom z postele.

 

Monitory dychu

Syndróm náhleho úmrtia je v dnešnej dobe veľkým strašiakom pre mamičky.  Ak máte obavu o svoje dieťatko je vhodné si zaobstarať monitor dychu. Nemusíte odbehovať každú chvíľku pozerať či je bábätko v poriadku. Monitor dychu je určený hlavne pre mamičky predčasne narodených detičiek, ak má bábätko problémy s dýchacími cestami. Vyspite sa v pokoji a oddýchnite si od neustálej kontroly Vášho dieťatka. Monitor dychu Vám zabezpečí kontrolu dieťatka a vy si môžete bez obáv oddýchnuť.

 

Prilby pre deti

Antišoková pribla pre deti je doplnok prevencie pred úrazom hlávky. Malé deti, ktoré sa začínajú prevaľovať, začínajú sa učiť chodiť, nemajú ešte dobrú stabilitu. Práve pre toto obdobie dieťatka sme pre Vás pripravili ochranné prilby pre deti. Prilby sú vystužené ale zároveň mäkké a majú otvory aby boli priedušné.

 

Detské poistky na nábytok

Zvedavosť malých detí niekedy nemá hranice. Keďže často krát ešte nevedia ako fungujú dvierka na skrinkách, šuflíkoch a rôznom nábytku, dochádza veľa krát k nehodám, ktoré niekedy aj bolia.  Detské poistky na nábytok slúžia ako zábrany proti otvoreniu dvierok.  

 

Protišmykové podložky

Protišmykové podložky sú praktickou pomôckou, keď potrebujete mať chvíľku bábätko chránené pred skĺznutím vo vaničke alebo pri prebaľovaní. Bočné zábrany chránia bábätko a zároveň Vám napomáhajú aby sa dieťatko neotáčalo pri prebaľovaní.

 

Baby monitory

Baby monitory sledujú aktivitu Vášho dieťatka. Pomocou kontroliek aktivované zvukom signalizujú zvuky zachytené v miestnosti kde sa nachádza bábätko. Baby monitory majú viac funkcií ako napríklad monitorovanie teploty v izbe, príjemné nočné svetlo a uspávanky ktoré upokoja vaše dieťatko. Baby monitory majú výhodu obojsmerného zvukového prenosu. Takže nielen vy budete počuť čo dieťatko práve robí ale taktiež sa môžete prihovoriť aj vy jemu.

 

Popruhy a vôdzky pre deti

Živé a neposedné deti je niekedy problém udržať n a jednom mieste. Samozrejme bezpečnosť detí je prvoradá. Preto sme si pripravili kategóriu v ktorej nájdete popruhy a vôdzky pre deti. S týmito popruhmi a vôdzkami pre deti budete mať dieťatko pod kontrolou ale zároveň budú mať na pohyb aj svoj priestor.

 

Bezpečnostné zámky

Malých detí je niekedy všade plno, preto treba dbať na ochranu a bezpečnosť. Bezpečnostné zámky zabraňujú nežiaducemu manipulovaniu alebo otvoreniu skriniek, šuflíkov, okien a rôznych častí nábytku.  Bezpečnostné zámky u nás nájdete aj na sporáky, chladničky, zámky elektrických spotrebičov alebo sklenené dvierka.

 

Zarážky do dverí

Dvere sú jednou z nástrah v domácností kedy hrozí že nezachytené dvere spôsobia dieťatku úraz. Zarážky do dverí pred zabuchnutím dverí chráni dieťatko a jeho prsty pred nepríjemným privretím  do dverí. Rôzne spôsoby zachytenia dverí aby sa neotvárali alebo práve naopak aby sa nezatvárali úplne. V našej ponuke si môžete vybrať najviac vyhovujúci systém zarážok do dverí.

 

Detské vysielačky

Detské vysielačky slúžia ako elektronická pestúnka. Jednu časť vysielačky umiestnite do izby kde spí dieťatko a druhú si zoberiete zo sebou. Detské vysielačky  sú praktické zariadenie, ktoré využijete v prípade ak sa nenachádzate  v tej istej miestnosti ako sa dieťatko hrá alebo spí. Vysielačka prenáša zvuk z druhej miestnosti a tak máte prehľad či Vaše dieťatko spokojné spinká alebo sa už prebudilo.

 

Tlakomery a teplomery

Zdravie dieťaťa je najdôležitejšie a preto treba dbať na možné príznaky chorôb. Najčastejším a prvotným príznakom zvyčajne býva teplota. Malé deti si mnohokrát neradi dávajú teplotu zmerať a tak sme si pre Vás pripravili zábavné prevedenia a uľahčili Vám proces merania teploty. Teplomery máme aj bezdotykové ktoré sú najjednoduchšie pre použitie a bábätko nemusí mať strach z merania obyčajným teplomerom. V našej kategórií nájdete aj teplomery s viacerými funkciami.

 

Detské zábrany na schodiská

V rodinných domoch taktiež striehne jedno  z nebezpečí pre naše deti. Sú to schodiská. Malý lezúni sa radi šplhajú po schodoch a ešte pri nedostatočne vyvinutej motorike sa môže stať nehoda, ktorej najradšej predíde každý rodič. Detské zábrany na schodiská oddeľujú priestor schodiska s chodbou a bezpečne ochraňuje dieťatko od veľmi nebezpečného pádu zo schodov. Na tieto detské zábrany na schodiská sa dajú dokúpiť aj rôzne rozšírenia otváracej zábrany.

 

Ochrana rohov

Rohy v domácnosti sú skoro na každom nábytku.  Sklenené,  drevené , proste najväčšia nástraha vzniku úrazu malých detí. Pripravili sme si pre Vás rôzne druhy a prevedenia ochrany rohov, aby sa Vaše dieťa mohlo bezpečne hrať prakticky kdekoľvek.

 

Digitálne pestúnky

Digitálne pestúnky Vám umožňujú vnímať bábätko z druhej izby nielen zvukovými signálmi ktoré sa prenášajú na druhú jednotku ktorú máte pri sebe ale máme aj vizuálny kontakt bábätka. Digitálne pestúnky majú prenos signálu bezpečný a nemusíte sa báť že sa dá Vaše zariadenie odpočúvať. Tieto digitálne zariadenia sú chránené aj proti rušeniu signálu a tak nemusíte mať obavy že sa signál stratí a vy stratíte signál o informáciách Vášho bábätka.

 

Reflexné prvky pre deti

Pohyb vo vonkajšom prostredí máva taktiež svoje nástrahy. Deti radi behajú, skáču, pričom ich viditeľnosť nieje vždy dostatočná. Dbajte preto aj na bezpečnosť svojich detí pri pobyte vonku. Reflexné prvky pre deti majú vysokú odrazovosť. Reflexné prvky pre deti máme v rôznych prevedeniach ako napríklad reflexné vesty, reflexné pásky. Reflexné prvky máme aj v prevedeniach ktoré sa používajú na kočiar a zviditeľňujú tak aj pohyb mamičiek vonku. Treba podotknúť že mnohé naše reflexné prvky pre deti majú spolu s reflexným prvkom aj led svetielko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia