Nafukovačky do vody - Market24.sk

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Šport > Vodné športy > Nafukovačky do vody
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
Trhák dňa new
 
 


Nafukovačky do vody

 
Dostupnosť
Dodacia lehota: 2-3 dni
10,90 € 9,81 € Ušetríte: 10 %

 
 
Navštívili ste
 
 
Nafukovačky do vody

Nafukovačky do vody

 

Nafukovačky do vody sú v letných mesiacoch veľmi obľúbené hlavne pre deti. V lete je to skvelý spôsob ochladenia a vyšantenia. Deti vodu milujú, zažijú množstvo zábavy, ale zároveň psychické aj fyzické uvolnenie. Nafukovačky do vody spríjemnia pobyt pri vode, ale zároveň ich môžete využiť aj vonku na tráve.

Radi relaxujete s Vašou ratolesťou pri vode? Doprajete Vašej ratolesti relax na nafukovačke do vody? Uvažujete nad kempingom s deťmi a blízkymi?  Rozhodne by Vám nemala chýbať a môžete si dosýta užívať hrejivých slnečných lúčov.

 

Rozdelenie nafukovačiek do vody:

Nafukovacie ležadlá do vody zabezpečia pohodlný relax na vode, skvelý odpočinok v bazéne alebo na vode. Na domáce použitie doporučujeme kempingové nafukovačky, ktoré sú vhodné zároveň aj na kempingové využitie. Pre väčšiu zábavu doporučujeme lehátko s integrovanou opierkou hlavy a sieťovým materiálom pre väčšiu zábavu.

 

Nafukovacie postele sa skvele hodia do izby pre hostí alebo na kempovanie. Sú vyrobené z materiálu príjemného na dotyk s protišmykovým povrchom na príjemnejšie spanie.  

Na domáce použite doporučujeme nafukovacie kreslo, ktoré spríjemní chvíle odpočinku v teple príbytku. V kombinácií s nafukovacou posteľou predstavuje ideálny odpočinok. Nafukovaciu posteľ nafúknete v dobe 2 minút s pumpou na batérie a môžete relaxovať.

 

Nafukovacie kreslá do vody slúži na odpočinok alebo zábavu pre Vaše dieťa.  Moderný priehľadný materiál predstavuje dokonalý relax na vode alebo aj na súši. Kresielka sú vyrobené z jemného materiálu na povrchu a v horúcich dňoch si na ňom dieťa pohovie. Výrobcovia vyrábajú nafukovacie kreslá do vody v licencii známych rozprávkových postavičiek.

 

Nafukovačky do vody musia spĺňať najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály. Sú vyrobené z kvalitného testovaného vinylu. Výhodou nafukovačiek do vody je ľahké uskladnenie a opätovné nafúknutie či vyfúknutie.

 

Nafukovačky do vody  ponúkame od známeho výrobcu Intex.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia