Detské motokáry - Market24.sk

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 8000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

Detské motokáry

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Dostupnosť
Dodacia lehota: 4 týždne
374,99 € 356,24 € Ušetríte: 5 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 4 týždne
179,99 € 170,99 € Ušetríte: 5 %

 
 

 
 
Navštívili ste
 
 
Detské motokáry

Detské motokáry

 

Detské motokáry patria medzi nadčasové a obľúbené hračky a hlavne radosť pre deti je vždy zaručená. Všetci rodičia chcú svoje deti potešiť a každé dieťa by sa chcelo preháňať na svojom vlastnej motokáre. Pre každé dieťa je detská motokára vzrušujúca predstava. Sedieť vo vlastnom aute a pridávať plyn. Zároveň ide o výbornú voľno časovú aktivitu spojenú so zdravým pohybom na čerstvom vzduchu.

 

Niekoľko dobrých rád pri výbere detskej motokáry

Dieťa musí byť dostatočne silné a schopné vykonávať takýto súvislý a relatívne namáhavý pohyb. Detská motokára je vhodná pre deti od 2 do 5 rokov. Dôležité je všímať si nosnosť motokáry.

Všetky šliapacie káry  Vás presvedčia predovšetkým dobrými jazdnými vlastnosťami, vysokou bezpečnosťou a deťom prispôsobenou ergonómiou. 

Nepriehliadnite kvalitu, z ktorého je detská motokára vyrobená. Robustnejšie kúsky, ktoré nedokážete len tak rukou stlačiť alebo ohnúť vydržia určite viac. Kvalitná motokára tiež nebude vyrobená z jedného materiálu zároveň kolesá by mali byť prispôsobené pohybu po rozličnom teréne. Nízkoprofilové nafukovacie pneumatiky zaručujú maximálne pohodlie a priľnavosť. Sedadlo musí zaručovať pohodlie aj po dlhšom používaní.

Mnohé detské motokáry sú vybavené ručnou brzdou a  práškový lak odolný voči nárazu. Vybavené sú závodným volantom a  prestaviteľné nastaviteľné napnutie reťaze. Taktiež sú vyrábané v rôznych farebných variáciách.

K detským motokáram je potrebné, aby deti nosili z bezpečnostných dôvodov detské prilby. Tie sú ponúkané v rôznych veľkostiach. V ponuke sú dievčenské prilby a chlapčenské prilby. Prilby okrem bicyklovania môžu deti využívať aj na skateboard, korčuľovanie a iné športy.

 

Veríme, že  si vyberiete aj Vy detské motokáry od popredného  výrobcu Puky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia