Moony

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
Plienky Moony

Ako si vybrať správne plienky - váš sprievodca pre výber správnej detskej plienky.

 

Pokiaľ ste čerstvou mamičkou alebo sa pripravujete na príchod dieťatka, mali by ste vedieť, že jednou z najčastejšie kupovanou položkou budú detské plienky.
Nikto nemá rád výmenu plienok a už vôbec nie také, ktoré dostatočne neudržia tekutinu a nie sú priateľské k citlivej pokožke dieťatka.
Preto je dôležité zaobstarať svojmu dieťatku kvalitné, spoľahlivé a rýchlo nasiakavé detské plienky.

Výber najvhodnejšej plienky je často otázkou dlhodobého výberu z rôznych dostupných značiek detských plienok na našom trhu. Nikto sa nechce poučit z vlastných chýb a všetci chcú pre svoje dieťatko len to najlepšie. Bohužial mnohí rodičia siahajú po najlacnejších detských plienkach avšak ako to poznáme aj z nákupu iných výrobkov, nie vždy je to najsprávnejšia a naozaj najlacnejšia voľba. Rovnako ako pri ostatných výrobkoch, aj v prípade detských plienok sa oplatí investovať do kvality.

Ako si teda vybrať? Tu sú niektoré faktory, na základe ktorých sa môžu rodičia rozhodnúť pri výbere “správnej” plienky:

 

Prispôsobenie sa tvaru telíčka

Novorodenci zažívajú poriadnu zmenu po príchode z bezpečného prostredia bruška matky do všedného sveta.
Dajte svojmu dieťatku jednu z prvých vecí, vďaka ktorej bude táto zmena menej náročná a budú sa cítiť naozaj pohodlne dokonca aj počas spánku.
Niektoré plienky sú na prvý dotyk neforemné a “tuhé” .  Jemnejšie a ľahšie plienky ako sú Moony Air Fit sa prispôsobia telíčku a zadočku dieťaťa a sú pre nich veľmi pohodlné. Veľký dôraz je kladený aj na oblasť nôh – gumička nezanecháva zárez na pokožke dieťaťa a zároveň výborne prilieha.
Komfort dieťaťa je u výrobcu Moony Air Fit na prvom mieste.

 

O 50% nižší tlak na pokožku

Každý rodič je štastný pokiaľ vidí svoje dieťa sa usmievať. Každý detail a negatívny faktor dokáže dieťa rozcítiť a vyjadrí ho plačom. Vyberte si detské plienky, ktoré vyčaria úsmev na perách Vášho dieťatka.
Moony AIr Fit je prvá plienka na svete, ktorá využíva výsledky vyspelej japonskej technológie v praxi a prenáša ich do každého detailu.  Aj preto zanecháva ostatných konkurentov priemernej kvality za sebou. S plienkou Moony Air Fit sa môžete cítiť bezpečne pokiaľ ide o vznik zárezov, zaparenín a podráždenie citlivej pokožky Vášho dieťatka.

 

Prevencia úniku tekutín

Pokiaľ uvažujete o kvalitných prémiových plienkach za primeranú cenu, už nemusíte ďalej hľadať a skúšať. Moony Air Fit super absorbčné plienky s prevenčným účinkom proti úniku tekutín.  Ohybná strečová vrstva plienky taktiež udržiava moč a stolicu v oblasti pásu a stehien.
Hoci bude po čase plienka plná a ťažká, bude stále uchovávať tekutinu vo vnútri a nie na povrchu pokožky dieťatka – toto je najzlomovejší bod, v ktorom sa prémiové plienky odlišujú od tých priemerných a bod, kedy sa na pokožke dieťatka môžu prejaviť vyrážky a sčervenanie.  Čím viac tekutiny zostáva na povrchu aj tak citlivej pokožky, tým väčšie je riziko vzniku vyrážok a jej sčervenania.

Už nie je potrebné neustále plienku kontrolovať či vymeniť alebo ponechať. Indikátor vlhkosti (pásik) Vám pomôže posúdiť, kedy je plienku naozaj potrebné vymeniť. Výrobca Unicharm Corporation myslel dokonca aj na taký detail, aby zapínací pásik neobsahoval lepidlo, ale suchý pás. Tento znižuje riziko podráždenia pokožky v prípade priameho nalepenia pásika na pokožku ako to môže byť v prípade bežných detských plienok. Pásik je možné niekoľko krát použiť aj v prípade, že sa chcete presvedčiť, či je plienku potrebné vymeniť.

 

“Made in Japan”

O Japonsku sa všeobecne tvrdí,že je to krajina, kde výrobcovia nastavujú naozaj vysoký kvalitatívny štandard a riadia sa prísnymi štandardmi (bohužiaľ mnohokrát vyššími ako je to v prípade Strednej Európy). Inak to nie je ani v prípade detských plienok, kde Moony Air Fit patrí k absolútnym vodcom.

Moony Air Fit je výbornou voľbou aj v prípade, že sa rozhodujete akú plienku použiť na noc. Vďaka funkcii rýchlej a dlhodobej absorbcie po dobu 12 hodín môžete pokojne spávať aj vy. Detské plienky Moony Air Fit sú certifikované. 

 

 

Plienky Moony Air Fit

Výrobca detských plienok Moony Air Fit, spoločnosť Unicharm Corporation vznikla v roku 1961. V súčasnosti zamestnáva viac ako 7-tis zamestnancov.

Unicharm Corporation je v súčasnosti v Japonsku považovaná za najväčšieho producenta produktov detskej a dámskej hygieny ako aj zdravotníckych pomôcok. Svoj dôraz kladie predovšetkým na kvalitu použitých materiálov a ich praktickosť.

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia