Liliputi

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 
Liliputi

Liliputi

Výrobcov značky Liliputi pochádzajúcej z Maďarska. Pri výrobe svojich produktov sa inšpiruje myšlienkou ponúknuť rodinám s malými deťmi riešenie k zabezpečeniu veselého a zdravého vzťahu v ich každodennom živote. 

Liliputi sa špecializuje na výrobu topánok, sandáliek, čižmičiek, nosičov, šatiek, tašiek, kabátov a ďalších zaujímavých doplnkov.

Produkty značky Liliputi sú vyrábané ručne. Sú zhotovené podľa vlastných nápadov výrobcu. Prípadne spolupracuje s top dizajnérmi.

Materiál, ktorý používajú pri zhotovení topánok, nosičov, šatiek, tašiek či kabátov je vysoko kvalitný, čo je zárukou na to, aby sa zabezpečila úroveň ich kvality.

 

Topánky, sandále, čižmičky značky Liliputi

Topánky, sandále, čižmičky značky Liliputi sa výrábajú s podrážkou, ktorá je mäkká. Takéto typy topánok, čižmičiek aj sandálok zabezpečia vývoj zdravej klenby.

Možno ich prirovnať k alternatíve chodenia detí naboso. Pri chodení naboso sa koordinačná funkcia chodidiel dostáva do popredia.

 

Ergonomické nosiče Liliputi

Výrobcovia značky Liliputi sa zameriavajú tiež na ergonomické nosiče, ktoré sú pohodlné a rastú spolu s dieťatkom.

Nosiče Liliputi vyrábajú z biobavlny, ktorý má certifikát GOTS. Možno ich nosiť na boku, chrbte, vpredu. Nosnosť je od 3,5 kg až do 20 kg. Váha je rozložená aj na bedrách či ramenách optimálne.

Použitie ergonomického nosiča je veľmi jednoduché.  

Liliputi ponúka tiež Mei-Tai nosič, ktorý je veľmi praktický, podobný šatke. Jeho tvar podporuje správny vývoj kĺbov.

 

Elastické šatky

Elastické šatky sú skvelou voľbou nosenia predčasne narodených bábätiek a novorodencov. Vyrábajú sa z bavlny, ktorá má certifikát Öko-tex a spĺňajú všetky kritéria európskej bezpečnostnej normy. Šatku je možné viazať jednoducho, je určená pre deti približne do hmotnosti 9 kg.

 

Liliputi Mama kabát

Praktický a u mamičiek obľúbený je Liliputi Mama kabát. Je športovo elegantný a obsahuje vsadku určenú na nosenie dieťatka. Vsadku možno nosiť na chrbte alebo aj vpredu. Kabát Liliputi je nepremokavý, vzdušný, zvnútra uteplený.

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia