Cosatto

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 
Cosatto

Cosatto

 

Anglický výrobca značky Cosatto sa špecializuje na výrobu výstredných golfových, športových kočíkov, ponúka kočíky pre dvojičky, stoličky na kŕmenie, prebaľovacie pulty, postieľky, zaujímavé doplnky a podobne. Všetky produkty Cosatto sa vyznačujú nevšedným dizajnom, vzormi, farbami. Sú štýlovo a fantasticky prepracované. Pestré farby, milé postavičky, či zvieratká na produktoch ocenia zaujmú rodičov aj deti.

 

Kočík, autosedačka, prebaľovací pult, stolička na kŕmenie, tašky Cosatto a ďalšie zaujímavé doplnky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Sú praktické a veľmi odolné.

 

Kočíky Cosatto naplnia očakávania všetkých mamičiek. Vyznačujú sa praktickosťou, komfortnosťou. Svojou ľahkou manipuláciou dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky pri vození dieťaťa. Kočíky športové aj golfové majú polohovateľné opierky chrbta, opierky nôh a ľahké podvozky. Ich skladanie je veľmi jednoduché. Pri niektorých typoch kočíkov je sedacia časť otočná a možno ju použiť v smere i proti smere jazdy.

Vaničky Cosatto sú vhodné už od narodenia a sú vybavené aj rukoväťou na prenášanie.

 

S autosedačkami Cosatto si deti užijú pocit bezpečnej jazdy. Výrobca ponúka autosedačky pre všetky vekové kategórie, s Isofixom alebo bez Isofixu. U niektorých je opierka chrbta polohovateľná a nastaviteľná opierka hlavičky. Všetky sú vybavené bezpečnostnými pásmi. Poťahy sú odnímateľné a je možné ich čistiť.

 

Zakladateľ značky Cosatto sa zameriava aj na výrobu luxusných jedálenských stoličiek. Jedálenské stoličky sú výborným doplnkom k základnej výbave dieťatka. Sú ideálne pre detičky od 6 mesiacov do 3 rokov. Majú skvelú základňu. Pultík je možné vybrať, čo umožňuje dieťaťu jesť spolu s rodičmi pri spoločnom stole. 

 

prebaľovacími pultíkmi Cosatto budete zaručene spokojní. Sú komfortné, umývateľné a nechýbajú im ani kolieska s brzdou pre ľahšiu manipuláciu.

 

Postieľky Cosatto, ktoré rastú spolu s Vašim dieťaťom sú vyrábané tak, aby boli priestorovo úsporné. Ich súčasťou je aj šikovná zásuvka pre uloženie vecí dieťatka.

 

Cosatto nezabúda ani na zaujímavé doplnky ku kočíkom či postieľkám. V jeho bohatom sortimente nájdete samozrejme i tašky, slnečníky, matrace a podobne. Matrace do postieľky Cosatto výrobca zhotovuje vo viacerých veľkostiach. Vyznačujú sa mäkkosťou, sú umývateľné, majú 3D tkaniny.

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia