Novinky od značky Play pre rok 2020

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Blog > Novinky od značky Play pre rok 2020
 
 
 

Novinky od značky Play pre rok 2020

 

Značka Play už celé roky prináša do života rodičov a ich detí radosť, pohodlie a bezstarostnosť. Stará sa o ich bezpečie a snaží sa z pliec rodičov vziať ten náklad starostí, ktoré sprevádzajú narodenie každého malého drobčeka.

Značka Play priniesla v roku 2020 novinky z kategórie autosedačiek a k populárnemu golfovému kočíku Play Funky pridala dve nové farby.

 

 


 

 

 

Autosedačky Play Scout Plus a Safe 6

Značka Play v roku 2020 prichádza s dvomi novými modelmi bezpečných detských autosedačiek. Prvou z nich je autosedačka Scout Plus, ktorá je vylepšenou verziou už existujúcej autosedačky Scout. Autosedačka Scout Plus má nové nastavenie opierky hlavy a sedadla, čo je teraz možné nastaviť aj automaticky, a rovnako sa značka Play rozhodla uľahčiť inštaláciu pásu.

 

Autosedačka Scout Plus je určená pre detičky s váhovou kategóriou 0 – 25 kg a je dostupná v troch farbách – Wooly (sivá), Bamm-Bamm (čierna) a Dino (purpurová).

 

 

Ďalšou detskou autosedačkou, s ktorou prichádza značka Play v tomto roku, je autosedačka Safe 6. Je určená pre váhovú kategóriu 0 – 36 kg, takže bude vašich drobcov držať v bezpečí od narodenia až do chvíle, dokým už na jazdu v aute autosedačku potrebovať nebudú. Je vybavená praktickým 360-stupňovým rotačným systémom bez obmedzenia, takže s ňou môžete ľahko manipulovať a otáčať ju v smere aj protismere jazdy podľa potreby. Ďalšou veľkou výhodou rotačného systému je, že pri vyberaní dieťatka z auta si viete autosedačku natočiť aj smerom k dverám.

 

Detská autosedačka Safe 6 je dostupná takisto v troch farbách – Wooly (sivá), Bamm-Bamm (čierna) a Dino (purpurová).

 

 

 

Golfový kočík Play Funky

Kočíky Play Funky sú najznámejšie svojou ľahkosťou, pohodlnosťou a jednoduchou manipuláciou, vďaka čomu sú ideálnym spoločníkom na dlhé prechádzky po meste. Značka Play minulý rok priniesla do rodiny Funky originálne a štýlové dizajny, ktoré sa medzi rodičmi tešia veľkej obľube, a v roku 2020 rozhodne nezaostáva. Farby Turbulance a Flame sú síce tento raz bez vzorov a pôsobia sofistikovanejšie, no rozhodne zaujmú svojím moderným vzhľadom.

 

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia