Knihy - Market24.sk - strana 776

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
 
 
 
Knihy - slide 1
Knihy - slide 5
Knihy - slide 2
Knihy - slide 4
Knihy - slide 7
Knihy - slide 6
Knihy - slide 3
 
 
Odporúčame tieto knihy
 
 
Knihy v akcii
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 
Trhák týždňa
3.2.2020Dokonca akcie zostáva ešte
 
 


Knihy

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Na stránku:

 
Dostupnosť
Dodacia lehota: 10 dní
11,70 € 9,36 € Ušetríte: 20 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
4,00 € 3,28 € Ušetríte: 18 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 2-3 dni
11,95 € 9,56 € Ušetríte: 20 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
22,90 € 18,78 € Ušetríte: 18 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
9,90 € 8,22 € Ušetríte: 17 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 10 dní
14,05 € 11,52 € Ušetríte: 18 %

 
 
Navštívili ste
 
 
Knihy a CD

Knihy a CD

Vedeli ste, že časté čítanie má dobrý vplyv na vaše zdravie? Knihy vám napĺňajú mozog vedomosťami a novými informáciami, o ktorých nikdy neviete, kedy ich v živote využijete. Takže vás robia múdrejšími a pomáhajú vám pri prevencii pred rôznymi chorobami.

Okrem toho vám dávajú možnosť utiecť z každodenného stereotypu a na chvíľu sa stať hrdinom z najnovšieho románu, vrátiť sa v čase alebo cestovať do budúcnosti. Čo z toho vyplýva? Keď potrebujete znížiť úroveň svojho stresu a „vypustiť paru“, vezmite do ruky knižku.

Zjednodušene povedané, čítanie vám celkovo uľahčí váš život. Potrebujete nájsť motiváciu? Kníh s podobnou tematikou nájdete viac než dosť. Potrebujete sa vysporiadať s problémom, ale psychológ je príliš drahý? Určite sa nájde na svete aspoň jeden autor, ktorý o tom napísal knihu. Literatúra je jedným z najľahších prostriedkov na komunikáciu medzi ľuďmi a vôbec nezáleží na tom, či rozprávate rovnakým jazykom alebo máte dostatočne vysoké internetové pripojenie.

Siahnite po tituloch, ktoré máme aktuálne na našej stránke, kde vás čaká množstvo kategórií a vyberte si tú správnu knihu nielen pre seba, ale aj pre vaše deti.

 

U nás si môžete vybrať aj z týchto kategórii:

 

 • Bestsellery – V tejto sekcii nájdete najpredávanejšiu literatúru, ktorú si zakúpilo najviac zákazníkov našej stránky.
 • Novinky v akcii – Nové a ešte aj za výhodnú cenu? Najaktuálnejšie tituly plné rôznych tém čakajú iba na vás.
 • Beletria pre dospelých – Ak si chcete oddýchnuť, hľadáte napätie alebo sa iba potrebujete poriadne zasmiať, tak potom neváhajte navštíviť našu Beletriu pre dospelých, ktorá vás určite nesklame.
 • Deti do 10 rokov – Keď je človek dieťa, jeho mozog dokáže vstrebať obrovské množstvo vedomostí a informácií. Rýchlejšie sa učí a vníma detaily, takže hlavnou úlohou rodiča je to, aby mu poskytol možnosť vzdelávať sa. Najlepšie to urobíte cez farebné a zábavné knižky, ktorých vám na našej stránke ponúkame viac než dosť.
 • Deti nad 10 rokov – Zaujímajú vaše deti krvilační upíri, vyvolení čarodejníci, nesmrteľné zombie? Alebo chcú vedieť viac o obyčajných hrdinoch, ktorí zažili neobyčajné veci? To všetko a aj o mnoho viac nájdete v tejto kategórii.
 • Cestovanie, mapy – Takmer v každom človeku je zakorenená túžba cestovať a spoznávať nové krajiny. Či už o vzdialených miestach snívate alebo sa tam  chystáte, táto sekcia vám dá to, čo potrebujete – inšpiráciu aj turistického sprievodcu.
 • Jazyky, vzdelanie – Patríte medzi tých, ktorí sa potrebujú učiť niečo nové celý život alebo sa aspoň zlepšovať v tom, čo vám už celkom dobre ide? V tomto oddelení vám ponúkame viac ako len slovníky.
 • Literatúra faktu a odborná literatúra – Mnohých nezaujíma fikcia a vymyslené príbehy a radšej si prečítajú fakty (ako to autor v dobrej viere tvrdí) o historických či politických udalostiach, biografie, osudy slávnych či menej slávnych osobností a iné náučné texty. Ak k nim patríte aj vy, určite navštívte túto kategóriu. 
 • Slovenská literatúra – Aj na Slovensku žijú dobrí a talentovaní autori, ktorých príbehy nie sú len o živote a o našej krajine, ale takisto v nich nájdete kvalitnú beletriu so zahraničnou tematikou, ktorá vás vtiahne do deja. Dajte našim literárnym umelcom šancu a vyberte si niečo z aktuálnej ponuky.
 • Populárne náučná literatúra pre dospelých – Máte pocit, že nastala tá správna chvíľa zmeniť svoj životný štýl? Chcete sa dozvedieť viac o zdraví, varení, umení či jednoducho rozšíriť svoj rozhľad v konkrétnych témach? Knihy v tejto sekcii vám v tom určite pomôžu.
 • YOLi, young adult, new adult – Každý mladý človek si prechádza v dospievaní obdobím chaosu a zmätku, hľadá si cestu nielen k sebe samému, ale aj k ľuďom vo svojom okolí. Autori literatúry v tejto kategórii vám dávajú možnosť zažiť niečo výnimočné a zároveň vám pomáhajú prejsť tou horskou dráhou vašich emócií.
 • Diáre a darčekové knihy – Ak chcete potešiť svojich blízkych a kamarátov peknými darčekmi, neváhajte si vybrať niečo z našej ponuky.
 • Knihy v angličtine – Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí majú angličtinu v malíčku alebo si ju chcete ešte zlepšiť, v tejto sekcii nájdete nielen ľahšie a detské knihy, ale aj náučnú literatúru, moderné a klasické tituly a mnoho ďalších.
 • Slovart 25 rokov – Táto kategória obsahuje knihy publikované slovenským vydavateľstvom Slovart.
 • Knihy na počúvanie, CD a hovorené slovo – Nemáte čas obetovať aspoň hodinu denne čítaniu? Tak v tom prípade počúvajte! Sme si istí, že príbehyrozprávky, ktoré máme v ponuke, spestria deň nielen vám, ale aj vašim deťom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia