Detské kolísky - Market24.sk

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 
 
 
Vybrali sme pre vás TOP kategórie produktov pre deti
 
 
Navštívili ste
 
 
Detské kolísky

Detské kolísky

 

Očakávanie prírastku pre rodičov je vždy sprevádzané radosťou, ale aj možnými obavami. Všetci rodičia chcú mať šťastné a  spokojné bábätko.  S detskou kolískou jednoznačne ukolíšete Vaše dieťatko do sladkého spánku a umožní Vášmu dieťatku nerušené oddychovanie. Detskú kolísku je možné používať od narodenia dieťatka, vhodné sú najmä pre malé bábätká.

 

Výhody detskej kolísky

detskou kolískou dokážete ukolísať Vaše dieťatko taktiež aj za  príjemných zvukov melódií do sladkého spánku. Hojdanie v kolíske sa dieťaťu mimoriadne páči a dokáže ho  upokojiť.

detskou kolískou sa môžete pohodlne pohybovať vďaka kolieskam v priestore Vašej domácnosti.

V súčasnosti detské kolísky obsahujú otočný kolotoč, výškovo nastaviteľné lôžko, sklápaciu striešku pre väčšie pohodlie a nerušené oddychovanie pre bábätko.

 

Ako vybrať detskú kolísku?

Pri výbere detskej kolísky je dôležitá nezávadnosť použitých materiálov a náterov ako aj kvalitu látok. Nemala by obsahovať žiadne ostré hrany, rôzne medzery, aby sa predišlo zraneniu dieťaťa. Dôležité je presvedčiť sa pred uložením dieťaťa do kolísky, že sa vo vnútri nenachádza nič nebezpečné.

Dôležitý je výber matraca. Bábätku sa lepšie spinká na pohodlnom, mäkkom matraci. Kvalitný matrac zaručuje zdravý vývin chrbtice, ale aj celého tela dieťatka.

Doporučujeme rodičom venovať mimoriadnu dôležitosť na bezpečnosť, praktickosť a stabilitu pri výbere detskej kolísky, jedná sa o zdravie Vášho dieťaťa a to je najdôležitejší faktor. Zároveň odporúčame, aby ste detské kolísky nerozkladali pri tepelných zdrojoch ako je radiátor alebo kachle či krb.

V súčasnosti sa vyrábajú detské kolísky so stabilnou konštrukciou s protišmykovými polohovateľnými nožičkami a s možnosťou využitia gumených koliesok na komfortné presúvanie vo Vašej domácnosti. Zároveň mnohé kolísky môžu stáť aj šikmo a tým umožňuje, aby sa dieťatku ľahšie dýchalo a lepšiu mu trávilo.

K doplnkom k detským kolískam patria moskytiery, sieťky ako ochrana dieťaťa pred hmyzom, slnkom alebo vetrom.

V našej ponuke nájdete detské kolísky od popredných výrobcov BreviBaby point.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia