5 in 1 (športový kočík, pevná korbička, nánožník, autosedačka, prebaľovacia taška)

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Baby a deti > Kočíky > Kočíky pre jedno dieťa - sety > 5 in 1 (športový kočík, pevná korbička, nánožník, autosedačka, prebaľovacia taška)
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
 
 

5 in 1 (športový kočík, pevná korbička, nánožník, autosedačka, prebaľovacia taška)

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
663,77 € 615,29 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
663,77 € 615,29 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
663,77 € 615,29 € Ušetríte: 7 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
663,77 € 615,29 € Ušetríte: 7 %

 
 

 
 
Vybrali sme pre vás TOP kategórie produktov pre deti
 
 
Navštívili ste
 
 
Sety kočíkov 5 in 1 (športový kočík, pevná korbička, nánožník, autosedačka, prebaľovacia taška)

Sety kočíkov  5 in 1 (športový kočík, pevná korbička, nánožník, autosedačka, prebaľovacia taška)

 

Bohatá a zároveň zaujímavá je aj kategória so setmi 5 in 1. Set 5 in 1 obsahuje športový kočík, pevnú korbičku, nánožník, autosedačku a prebaľovaciu tašku. Športové kočíkysetoch 5 in 1 sú ponúkané s krásnymi líniami, ktoré dodávajú športovým kočíkom jedinečný dizajn. Sedacie časti kočíkov môžete bezproblémov otočiť tak, aby bolo dieťatko chrbtom k mamičke alebo oproti nej. Športový kočík je ľahko ovládateľný a dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky na vozenie detí.

 

Sety obsahujú bohaté príslušentvo užitočných vecí pre dieťa, ktoré využijete pri cestovaní, na prechádzkach v chladnom aj horúcom počasí.

 

Pevná korbička je dostatočne široká a zároveň pohodlná pre dieťa.  Je vhodná od narodenia. Pevné korbičky majú nízku hmotnosť a ich výhodou je jednoduché skladanie, prenášanie.

 

Komfortným a praktickým doplnkom ku kočíku je aj nánožník, ktorý ochráni dieťa dostatočne pred chladným počasím, vlhkosťou, vetrom a inými nepriaznivými vplyvmi zlého počasia. Nánožníky sú vyrábané z luxusných, vysokokvalitných materiálov a majú nepremokavú úpravu. Niektoré typy nánožníkov sú zateplené teplou vrstvou materiálu a podšívkou. Na športový kočík môžete nánožník pripevniť pomocou suchého zipsu, gumičkiek a podobne.

 

Autosedačkasete 5 in 1 je určená od narodenia do 13 kg. Autosedačka sa môže využívať pri cestovaní v aute alebo ju môžete nakliknúť pomocou adaptérov na konštrukciu kočíka.  V aute sa upevňuje proti smeru jazdy bezpečnostným pásom auta. Autosedačkapevná korbička poskytujú rodičom viaceré možnosti pri cestovaní. 

 

Prebaľovacia taška je praktický doplnok, u mamičiek je veľmi obľúbená a často vyhľadávaná. K setom odporúčame dokúpiť si aj ďalšie doplnky ako napríklad slnečník, držiak na nápoje, fusak, vložku do kočíka  a podobne.

 

Market24 ponúka sety 5 in 1, ktoré obsahujú všetko, čo po narodení dieťaťa budete potrebovať a tým je okrem športového kočíka aj autosedačka, pevná korbička, prebaľovacia taška a nánožník.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia