Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00. 

 
 
 
 
 
Úvod > Knihy > YOLi, young adult, new adult > Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 8000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová

Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 15 %
Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová
 
0 (0 hlasov)
Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová , Vydavateľ: BB/art, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 216, Rok vydania: 2014
Kód produktu:336610
Výrobca:Ikar
Bežná cena: 11,70 € Vaša cena: 9,95 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: 10 dní

Popis produktu

Říká se, že fotografie řekne víc než tisíc slov. Podívejme se společně na obrázek usměvavé rodiny, která se nechala zvěčnit na verandě viktoriánské vily. A teď si její členy prohlédněme pozorněji. Tatínek se zubí jakoby z donucení. Mamince ujíždí pohled k domu sousedů. Bratr vší silou třímá kovové zábradlí. Sestra se směje záhadně, jako by skrývala křehké tajemství. Zahrada je rozryta buldozerem a v pozadí vykukuje postava se světlými vlasy a bledou pletí. Je to kluk… nebo holka? Dost možná jen světelný přelud či prst fotografa. Ale co když všechny tyhle drobnosti, které vám na první pohled unikly, znamenají víc, než byste kdy hádali?
Čtyři hezké dívky v Rosewoodu věří, že mají jasnou představu o skutečných událostech noci, kdy zmizela jejich kamarádka. Kdyby ovšem zalistovaly vzpomínkami ještě jednou, soustředily se na drobnosti a vybavily si prchlivé divné pocity, možná by se jim dosavadní obrázek změnil přímo před očima. Dost možná by holky ohromilo – dokonce vyděsilo –, nač by přišly.
Pravda bývá horší než zdání. Hlavně tady v Rosewoodu.

Recenzie zákazníkov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová Roztomilé malé lhářky 8 - Hledané - Sara Shepardová 11,70 € 9,95 € Ušetríte: 15 %
 
 
YOLi, young adult, new adult

YOLi, young adult, new adult

 

V puberte a počas dospievania človek začína viac vnímať seba a okolie. Snaží sa vyrovnať so zmenami vo svojom živote, snaží sa vyrovnať s tým, kým je a s väčšou vážnosťou zvažuje to, kým by sa chcel stať. Literatúra v tejto kategórii obsahuje obrovské množstvo príbehov hlavných hrdinov, ktorí prežívajú také isté situácie ako naši tínedžerimladí dospelí. Popisujú rôzne problémy aktuálne pre všetkých mladých čitateľov – priateľstvo, láska, vzťahy v rodine, rozvod, peniaze a iné. Kultúra, ktorá obklopuje mladých, hrá takisto obrovskú úlohu.

Knihy v tejto sekcii skúmajú dôležité a rozhodujúce momenty v dospievaní – vzťah k autoritám, tlak rovesníkov, experimentovanie, otázka rozmanitosti týkajúcej sa rasy aj pohlavia, štúdium a hľadanie si práce. Tých tém je neskutočne veľa a prežívanie jednotlivých príbehov cez oči postáv, ktoré sú blízke ich veku a problémom, môže mladým pomôcť nájsť samého seba a cítiť sa bezpečne.

 

Ľudia nie vždy dokážu rozprávať o tom, čo ich trápi, keďže sa väčšinou boja, že ich za to niekto odsúdi. Práve preto sú knihy dobrým spôsobom, ak im chcete pomôcť alebo otvoriť oči, pretože tie ich ihneď nekonfrontujú za názory a pohľad na svet. Tak teda neváhajte a kúpte knižku sebe alebo svojim deťom, určite neoľutujete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia