PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Šport > Šport na kolesách > Odrážadlá 2 kolesá > PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
Trhák dňa new
02.09.2018 Do konca akcie zostáva ešte:
71 hodín
41 minút
07 sekúnd
 
 

PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené

PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené
zväčšiť obrázok
NovinkySkladom
Ušetríte: 5 %
PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené
 
5 (1 )
PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou. Superľahká konštrukcia. Kvalitné vzduchom plnená kolieska (12 "). Vhodné pre deti od 3 rokov (výška 90 cm). Výška od rozkroku dole od 35 cm.
Kód produktu:P-4042
Výrobca:Puky
2
Bežná cena: 94,99 € Vaša cena: 90,29 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom
:
Kúpou produktu získate 7 kreditov. Viac o kreditnom systéme

Popis produktu

PUKY - Detské odrážadlo LR 1 Br

 

Super ľahká konštrukcia. Kvalitné vzduchom plnená kolieska (12 ").

Vhodné pre deti od 3 rokov (výška 90 cm).

Výška od rozkroku dole od 35 cm.

 

Vlastnosti produktu:

Hlboko vykrojený nástup pre bezpečné nasadanie a vysadanie.

Výškovo nastaviteľné sedlo i riadidlá.

Kolesá aj riadidlá odrážadla opatrené guľôčkovými ložiskami.

Riaditká so širokými bezpečnostnými koncovkami a brzdami.

Polstrovanie riadidiel.

Ergonomicky tvarované gélové sedadlo.

Kvalitný práškový lak silne odolný proti oderu.

Všetky plastové doplnky vyrobené z kvalitných materiálov.

Vysoko kvalitné kolieska.

Stojanček

 

Hlboké vykrojenie konštrukcie medzi riadidlami a sedadlom:

Tento najdôležitejší prvok výrobkov PUKY zdokonaľuje a rozširuje konečnú výučbu držanie rovnováhy tým, že dieťaťu umožňuje jazdu niekoľkými spôsobmi na rozdiel od výrobkov, ktoré majú medzi sedadlom a riadidlami štangľu alebo inú prekážku.

 

Dieťa môže ísť oboma nohami rozkročmo, jednu nohu má položenú na podeste a druhou sa odráža, pri vyššej rýchlosti môže položiť obe nohy na podestu a potom už vlastne ide ako na bicykli. Vždy však toto vykrojenie umožňuje bezpečný nástup a výstup, a to iv prípade kolíznych situácií.

 

Široké ukončenia riadidiel:

Deťom neskĺzavajú ručičky z riadidiel a majú tak väčší pocit bezpečnosti, v interiéri táto riadidlá nepoškodzujú ostatné predmety.

 

Výškové nastavenie riadidiel a sedadla:

Umožňuje presné prispôsobenie týchto prvkov odrážadlá tak, ako to vyžaduje telo dieťaťa.

 

Brzdy:

Bubnové brzdy, presne vyvinuté pre malé deti.

 

Výrobky PUKY sú vyrobené v Nemecku, preto sú zárukou najvyššej kvality a bezpečnosti pre Vaše dieťa.

 

Nastaviteľné sedadlo: 34 cm - 43,4 cm

 

Nastaviteľná výška riadidiel: 46,5 cm - 55,5 cm

 

Deti, ktoré sa už na LR M cítia v bezpečí a hľadajú niečo nové, môžu získať ďalšie skúsenosti s PUKY® LR 1L Br. Páka ručnej brzdy je špeciálne navrhnutá pre ruky malých detí, takže riadidlá zostanú bezpečné aj počas brzdenia. Pneumatiky 12,5 " PUKY® LR 1L Br zaisťujú optimálny komfort a maximálnu priľnavosť na všetkých povrchoch, pričom sú veľmi tiché. Bezpečnostné rukoväte chránia citlivé ruky detí a aj konce riadidiel sú zabezpečené proti zošmyknutiu rúk. Sedadlo vytiahnuté mierne dopredu zaisťuje, aby sa dieťa neposúvalo dopredu. PUKY® LR 1L BR je k dispozícii vo farbách červená, modrá, kivi, strieborná a „Die Maus“.

 

 

PUKY® odrážadlá sú ideálnym doplnkom klasickej kolobežky a tiež perfektnou prípravnou fázou pre prvý bicykel. Vyznačujú sa ergonómiou vhodnou špeciálne pre deti. Špeciálne sedadlá pre odrážadlá sú ergonomicky tvarované a dokonale podporujú chodiace pohyby dieťaťa. Riadidlá a sedadlo sú výškovo nastaviteľné, čo umožňuje nastavenie individuálne pre potreby dieťaťa. Výsledkom je, že vozidlo si môžete užiť roky.

 

Upozornenie: Vhodné pre deti od 3 rokov. Maximálne možné zaťaženie je 25 kg. Používajte iba s ochrannými pomôckami. Nepoužívajte v bežnej doprave.

 

ŠPECIÁLNE SEDADLO

 Sedadlo špeciálne vyvinuté pre naše vyvážené bicykle poskytuje deťom bezpečné uchopenie a podporuje pohyby dieťaťa. Na zaistenie bezpečnosti dieťaťa a dobrú kontrolu nad odrážadlom je potrebný úplne iný tvar ako sedadlo obyčajného bicykla.

 

 

 

BRZDA - VŠETKO POD KONTROLOU

Všetky brzdy PUKY® boli špeciálne vyvinuté pre naše vozidlá a postupne sa vylepšovali. Brzdenie detí si vyžaduje vysoký stupeň prispôsobenia sa vývoju dieťaťa. Vedecky vypracované normy poskytujú maximálne a minimálne brzdné sily. Ale aj detská anatómia je výzvou pre našich vývojárov. Malé priemery riadidiel a rukovätí umožňujú bezpečné uchytenie riadidiel počas brzdenia, špeciálne upravené brzdové páky sú obzvlášť vhodné pre krátke detské prsty a špeciálne prevody a materiály umožňujú plynulú reakciu a brzdný účinok v rámci daných parametrov.

 

 

 

HLBOKÉ VYKROJENIE

Vďaka hlbokému vstupu na naše vyvážené odrážadlá je ľahké nastupovať a vystupovať , čo poskytuje začínajúcim vodičom vysoký stupeň bezpečnosti a istoty v ich vlastné schopnosti.

 

 

 

VEĽKÁ PLOCHA PRE CHODIDLÁ

 Chodidlá sa intuitívne zdvihnú vysoko nad zem. Ťažisko sa pohybuje hore, celé odrážadlo stráca stabilitu a vykyvuje sa, no ak sú však chodidlá hlboko a centrálne, všetko zostáva stabilné. Ak to raz dieťa vyskúša, nikdy nebude chcieť nič iné.

 

 

 

VZDUCHOVÉ KOLESÁ V 2.0 "

Pokiaľ ide o priľnavosť na akomkoľvek povrchu, pneumatické kolesá sú stále lepšie ako akékoľvek iné technológie, ktoré sú v súčasnosti. Aj pohodlie a optimálna manipulácia sú podstatnými výhodami pneumatík, ktoré je možné prispôsobiť nastavením tlaku vzduchu podľa osobných preferencií detí.

 

 

 

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA SADADLA A RUKOVATE

Aby sme zaistili dobrú ergonómiu a čo najdlhšiu možnú životnosť, naše riadidlá a sedadlo sú na našich vyvažovacích kolesách LRM plynulo výškovo nastaviteľné. Vozidlo sa tak nepretržite prispôsobuje plynulému rastu malých vodičov.

 

 

 

GEOMETRIA - PERFEKTNÁ SÚHRA

Aké široké, aké vysoké, aké dlhé? Tu nájdete najdôležitejšie informácie o odrážadle.

 

 

 

 

Vybavenie:

Dokonalá rovnováha

Vysokokvalitné pneumatiky

Bezpečné rukoväte

Nárazu vzdorná povrchová úprava

Sedadlo a riadidlo je výškovo nastaviteľné

Hlboko vykrojená konštrukcia

Chránič rukovätí

 

Video: PUKY - Detské odrážadlo LR 1 Br

 

 

 

 

 

Náš tip: Poradíme vám ako vybrať odrážadlo, trojkolku alebo bicykel pre dieťa

 

Recenzie zákazníkov


avatar

NAJ odrázadielko

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené PUKY - odrážadlo LR1L s brzdou - strieborno/červené
5 1
94,99 € 90,29 € Ušetríte: 5 %
NovinkySkladom
 
 
Detské odrážadlá 2 kolesá / dvojkolesové

Detské odrážadlá 2 kolesá / dvojkolesové

 

Detské odrážadlá 2 kolesové sú pre dieťa skvelým dopravným prostriedkom, ktoré môžu využívať už od 3 rokov. Je chápané ako jednostopový bicykel bez pedálov, kedy dieťa po odraze nôh ide a musí udržať rovnováhu. Princípom detského dvojkolesového odrážadla je, že deti sa učia na tomto dopravnom prostriedku sami šliapať a to vďaka absencie šlapiek, reťaze a postranných koliesok. Vaši potomkovia sa na nich naučia pekne udržať rovnováhu a samotný prechod na bicykel bude pre nich jednoduchší.

 

Rozhodujete sa nad kúpou detského dvojkolesového odrážadla? Rozmýšľate, ktoré detské odrážadlo je najvhodnejšie pre Vaše dieťa? Neváhajte diskutovať o odrážadle so svojimi známymi, priateľmi a podeliť sa so zaujímavými skúsenosťami! Pri výbere odrážadla je podstatný vek, materiál, kvalita a cena.

 

 Výhody detského dvojkolesového odrážadla

Detské odrážadlá sú bezpečnou zábavou  pre Vaše deti a zároveň rozvíja koordináciu Vášho dieťaťa, dieťa potom z detského odrážadlá plynule presadne na bicykel.

Rodičia ocenia, že nemusia za dieťaťom behať a regulovať rovnováhu pri prvých metroch jazdy bez postranných koliesok.

Veľkou výhodou je, že dieťa sa naučí rovnováhu úplne intuitívne, pretože ľahko dosiahne nohami na zem a zároveň sa naučí veľmi rýchlo so svojím odrážadlom zatáčať, čo je zároveň veľkou výhodou pri prechode na bicykel.

V súčasnosti sú vyrábané detské odrážadlá 2 kolesá s licenciou obľúbenej rozprávkovej postavičky a taktiež pre chlapcov alebo dievčatá v rôznych farebných kombináciách.

 

Doplnky k detským dvojkolesovým odrážadlám

Doporučujeme Vám zabezpečiť pre Vaše ratolesti detské prilby z bezpečnostných dôvodov. Tie sú ponúkané v rôznych veľkostiach. V ponuke sú dievčenské prilby a chlapčenské prilby. Prilby okrem bicyklovania môžu deti využívať aj na skateboard, korčuľovanie a iné športy.

 

Detské odrážadlá s dvoma kolesami sú v dnešnej dobe mnohé vyrábané s hlbokou vykrojenou konštrukciou, čím odrážadlo zdokonaľuje a rozširuje konečnú výučbu držania rovnováhy tým, že dieťaťu umožňuje jazdu niekoľkými spôsobmi. Dieťa môže ísť oboma nohami rozkročmo, jednu nohu má položenú na podeste a druhou sa odráža, pri vyššej rýchlosti môže položiť obe nohy na podestu a potom už vlastne ide ako na bicykli. Vždy však toto vykrojenie umožňuje bezpečný nástup a výstup a to aj v prípade kolízie.

 

V ponuke nájdete detské odrážadlá 2 kolesá od popredných výrobcov Puky, Falk, Chicco, Hauck, Injusa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia