PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Baby a deti > Hygiena a kúpanie > Redukcie na WC > PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
01.09.2018 Do konca akcie zostáva ešte:
64 hodín
31 minút
06 sekúnd
 
 

PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový

PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 5 %
PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový
 
0 (0 hlasov)
PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový. WC redukcia pomáha deťom pri použití toalety. Vďaka farebnej redukcii bude použitie toalety pohodlnejšie a bezpečnejšie. Nová technológia chráni potlač obrázkov pred zotretím.
Kód produktu:OK-H8650-SV.FIALOVÁ
Výrobca:Prima Baby
0
Bežná cena: 4,90 € Vaša cena: 4,66 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
:

Popis produktu

WC redukcia pomáha deťom pri použití toalety. Vďaka farebnej redukcii bude použitie toalety pohodlnejšie a bezpečnejšie. Nová technológia chráni potlač obrázkov pred zotretím.

Jednoduché použitie

Univerzálna veľkosť

Ľahko čistiteľné

Rozmery: 30 cm x 40 cm x 15 cm

Recenzie zákazníkov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový PRIMA BABY - Adaptér na WC Hippo - Svetlo fialový 4,90 € 4,66 € Ušetríte: 5 %
 
 
Redukcie na WC

Redukcie na WC

 

Na trhu je obrovské množstvo typov detských nočníkov a redukcií na WC, preto je potrebné vedieť, čím sa riadiť pri jeho výbere. Učenie dieťaťa na záchod patrí k dôležitým témam a názory, kedy je vhodné s ním začať sa mnohokrát líšia.

 V súčasnej dobe sa odborníci z radov detských lekárov a psychológov zhodujú, že najvhodnejší vek, kedy začať učiť dieťa na nočník je medzi 15. a 18. mesiacom. Dieťa je obyčajne pripravené vymeniť plienku za nočník, obyčajne vtedy, keď Vám samo oznámi, že má plienku mokrú.

Nie je však nič neobvyklé, ak dieťa nosí plienku v dvoch alebo troch rokoch. Do jedného roka si dieťa v podstate neuvedomuje svoje biologické potreby do takej miery, aby ich vedelo kontrolovať. Zrenie močového ústrojenstva je individuálne, rovnako, ako aj ovládanie močového mechúra. Naučenie dieťaťa na nočník a odnaučenie od plienok vyžaduje čas a trpezlivosť, ale hlavne pevné nervy.

Detský nočník a redukcia na WC patrí k základnej výbave pre dieťatko. Nočníky deti využívajú až do obdobia, kým nezačnú používať splachovacie WC. Všetky typy nočníkov a redukcií na WC sú vyrábané a prispôsobené deťom tak, aby sa im na nich sedelo pohodlne.

 

Nočník a redukcia sa vyrába z plastového materiálu. Pri výrobe sa používajú rôzne farebné plasty, doplnené milými obrázkami, ktoré dieťatko počas sedenia upútajú.

 

Faktory dôležité pri výbere detského nočníka a redukcií na WC

Detský nočník by mal byť dostatočne veľký, aby sa dieťaťu v ňom pohodlne sedelo a nemalo v ňom otlačený zadoček. Na nákup nočníka sa môžete vybrať s dieťaťom, kde môžete zistiť, aká farba sa Vašej ratolesti páči. Taktiež by mal byť pohodlný a stabilný, aby dieťa z neho nespadlo.

Pre chlapcov vyberajte modely so zvýšeným predným okrajom, aby nedochádzalo príliš často k nehodám.

Nočník redukcia na WC by mal byť veľmi ľahko umývateľný, ľahký a skladný.

Pre zjednodušenie učenia sa na nočník sú rôzne variácie nočníkov redukcií na WC v podobe autíčok, zvukov, kačičiek, rozprávkových postavičiek alebo protišmykových.  Akonáhle dieťatko vykoná potrebu, za odmenu sa ozve melódia.

Redukcie na WC je skvelým a praktickým pomocníkom pre dieťa. Redukcie na WC dieťatku uľahčujú prechod z nočníkov na klasické WC. V našej ponuke nájdete viaceré typy redukcií na WC napríklad s protišmykovou úpravou, bez protišmykovej úpravy, s držadlami alebo bez nich, chlapčenské, dievčenské, redukcie v tvare zvieratiek a podobne.

 

V ponuke nájdete od výrobcov Prima Baby, Cam, Chicco, Maltex, Jané, Ok Baby, Nuk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia