Krokomere a pulzometre - Market24.sk

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Šport > Turistika a rekreácia > Krokomere a pulzometre
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
Trhák dňa new
 
 

Krokomere a pulzometre

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
16,92 € 14,04 € Ušetríte: 17 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
11,07 € 9,95 € Ušetríte: 10 %

 
 
Navštívili ste
 
 
Krokomere a pulzometre

Krokomere a pulzometre

 

Pulzomer

Pulzomer je prístroj, ktorý používame na meranie tepu srdca. Vzhľad pulzomeru sa obvykle podobá na náramkové hodiny. Tento prístroj sa používa najmä pre športové aktivity. Vďaka pulzomeru si človek dokáže prispôsobiť tréning tak, aby dosiahol veľmi dobré výsledky. Na každý druh športu je určený iný druh pulzomeru. Vďaka tomu sú tieto prístroje omnoho presnejše.

 

Druhy pulzomerov

Ak sa venujete športu, ktorého cieľom je redukovať vašu váhu a vypracovať telo, tak je pre vás najvhodnejší pulzomer, ktorý obsahuje funkciu umožňujúcu dopočítania množstva spálených kalórií.

Ak je vašou záľubou beh, tak vám stačí pulzomer, ktorý obsahuje len základne funkcie, ktoré má možnosť nastavenia zón. Túto funkciu viete využiť pri intervalových tréningoch. Taktiež je vhodný pulzomer s integrovaným krokomerom a GPS senzorom.

Jedným z mnoho ďalších druhov pulzomerov je pulzomer vhodný na turistiku. Tento pulzomer by mal obsahovať hlavne GPS senzor, kompasvýškomer.

Ďalej môže byť univerzálny puzomer. Univerzálny pulzomer je vhodný ak sa venujete viacerým športom. Tento pulzomer by mal obsahovať hlavne GPS senzor.

 

Krokomer

Krokomer je prístroj, ktorý na základe sledovania pohybu používateľa ráta približný počet krokov, ktoré sú vykonané počas chôdze. Krokomer môže byť buď elektrický alebo mechanický. Fungovanie krokomeru spočíva v softvére, ktorý sa nachádza v prístroji a na základe senzorov, ktoré sú súčasťou krokomeru sníma počet krokov. Krokomer sa môže nosiť podobne ako hodinky na ruke alebo môže byť zavesený či už na krku alebo na časti oblečenia. Tento prístroj sa môže používať ako motivácia k fyzickej aktivite ako napríklad stanovenia počtu krokov za deň a postupne tento denný cieľ prekonávať.

Na našom eshope môžete výrobky od firmy SPOKEY.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia