Girl Online - Zoe Sugg

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Knihy > YOLi, young adult, new adult > Girl Online - Zoe Sugg
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

Girl Online - Zoe Sugg

Girl Online - Zoe Sugg
zväčšiť obrázok
Odporúčané knihy
Ušetríte: 29 %
Girl Online - Zoe Sugg
 
0 (0 hlasov)
Girl Online - Zoe Sugg, Vydavateľ: Jota, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 360, Rok vydania: 2015
Kód produktu:345215
Výrobca:Ikar
0
Bežná cena: 14,01 € Vaša cena: 9,99 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: 10 dní

Popis produktu

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí.

Když už je situace na všech frontách na pováženou, rodiče ji odešlou na pár měsíců na střední školu do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.

Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.


Girl Online promlouvá vtipným, neotřelým hlasem nové generace teenagerů.

Jde o svěží román plný romantiky a humoru, který se však zároveň zabývá aktuálními problémy, které mladá generace řeší, tedy zneužíváním internetu, kyberšikanou, falešným světem bulváru a pomíjivostí módních celebrit.

Recenzie zákazníkov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Girl Online - Zoe Sugg Girl Online - Zoe Sugg 14,01 € 9,99 € Ušetríte: 29 %
Odporúčané knihy
 
 
YOLi, young adult, new adult

YOLi, young adult, new adult

 

V puberte a počas dospievania človek začína viac vnímať seba a okolie. Snaží sa vyrovnať so zmenami vo svojom živote, snaží sa vyrovnať s tým, kým je a s väčšou vážnosťou zvažuje to, kým by sa chcel stať. Literatúra v tejto kategórii obsahuje obrovské množstvo príbehov hlavných hrdinov, ktorí prežívajú také isté situácie ako naši tínedžerimladí dospelí. Popisujú rôzne problémy aktuálne pre všetkých mladých čitateľov – priateľstvo, láska, vzťahy v rodine, rozvod, peniaze a iné. Kultúra, ktorá obklopuje mladých, hrá takisto obrovskú úlohu.

Knihy v tejto sekcii skúmajú dôležité a rozhodujúce momenty v dospievaní – vzťah k autoritám, tlak rovesníkov, experimentovanie, otázka rozmanitosti týkajúcej sa rasy aj pohlavia, štúdium a hľadanie si práce. Tých tém je neskutočne veľa a prežívanie jednotlivých príbehov cez oči postáv, ktoré sú blízke ich veku a problémom, môže mladým pomôcť nájsť samého seba a cítiť sa bezpečne.

 

Ľudia nie vždy dokážu rozprávať o tom, čo ich trápi, keďže sa väčšinou boja, že ich za to niekto odsúdi. Práve preto sú knihy dobrým spôsobom, ak im chcete pomôcť alebo otvoriť oči, pretože tie ich ihneď nekonfrontujú za názory a pohľad na svet. Tak teda neváhajte a kúpte knižku sebe alebo svojim deťom, určite neoľutujete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia