Detské štvorkolky - Market24.sk

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

Detské štvorkolky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Dostupnosť
Dodacia lehota: 2-3 dni
5,53 € 4,97 € Ušetríte: 10 %
Dostupnosť
Dodacia lehota: 2-3 dni
6,37 € 5,73 € Ušetríte: 10 %

 
 
Navštívili ste
 
 
Detské štvorkolky

Detské štvorkolky

 

Detské štvorkolky sú v súčasnosti veľmi obľúbenou a vyhľadávanou zábavou  u všetkých vekových kategórií, nielen u detí. Je ako stvorená pre skvelú zábavu. Detské štvorkolky sú vhodné pre deti od 5 rokov a sú prispôsobené pre detských jazdcov.

Doprajte Vášmu dieťaťu ozajstnú detskú štvorkolku! Pre každé dieťa je detská štvorkolka vzrušujúca predstava! Zároveň predstavuje výbornú časovú aktivitu spojenú so zdravým pohybom na čerstvom vzduchu. Detské štvorkolky sú ako stvorené pre zábavu, sú plne prispôsobené detskému užívateľovi.

 

Vlastnosti detských štvorkoliek

Detské štvorkolky sa vyrábajú elektrické alebo šliapacie. Elektrické štvorkolky dosahujú rýchlosť až 4 km/h. Na rozjazd musí malý jazdec stlačiť pedál na stupačke, ktorý zároveň pri povolení slúži ako brzda. Pre bezpečnosť jazdca je určená len na jazdu vpred. Elektrické štvorkolky sú vhodné pre deti od 3 rokov. Sú veľmi tiché, preto je možné ich využívať aj v parku alebo ísť do mesta.

Detské štvorkolky šliapacie sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Vyrobené sú z vysoko kvalitného odolného plastu s ohľadom na bezpečnosť detí v rôznom farebnom vyhotovení.

Každý rodič musí svoje dieťa poznať a sám posúdiť, či je schopné dieťa štvorkolku obsluhovať. Je potrebné prihliadnuť k povahe a skúsenostiam budúceho jazdca.

Všetky detské štvorkolky Vás presvedčia predovšetkým dobrými jazdnými vlastnosťami, vysokou bezpečnosťou a deťom prispôsobenou ergonómiou. 

K detským štvorkolkám doporučujeme, aby deti nosili z bezpečnostných dôvodov detské prilby. Tie sú ponúkané v rôznych veľkostiach. V ponuke sú dievčenské prilby a chlapčenské prilby. Prilby okrem bicyklovania môžu deti využívať aj na skateboard, korčuľovanie a iné športy.

Veríme, že si vyberiete aj Vy detské štvorkolky od známych výrobcov Falk Biemme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia