Úložné boxy vám pomôžu zorganizovať akúkoľvek domácnosť

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Úvod > Blog > Úložné boxy vám pomôžu zorganizovať akúkoľvek domácnosť
 
 
 

Úložné boxy vám pomôžu zorganizovať akúkoľvek domácnosť

 


Nezáleží na tom, či používate úložné boxy na skladovanie sezónnych vecí alebo vám pomáhajú v každodennom udržiavaní poriadku, jedno je však isté – úložné boxy by mali byť neodmysliteľnou súčasťou vašej domácnosti, pokiaľ si ju chcete udržiavať upratanú, prehľadnú a organizovanú.


 

 

Úložné boxy sú ideálne aj na jarné upratovanie

 

Jarné upratovanie je každoročná očista domova po zime a vianočných sviatkoch. Možno k nemu prikročíte drasticky a povyhadzujete polovicu nepotrebných vecí, ktoré ste si za ten rok nazbierali. No čo s tými, ktorých sa zbaviť nechcete, ale potrebujete im nájsť dobré, najlepšie na prvý pohľad neviditeľné, miesto?

Úložné boxy sú ideálny spôsob, ako tento problém vyriešiť.  Urobte si výlet do kamennej predajne alebo sa pozrite na stránky internetových obchodov, kde úložné boxy nájdete v rôznych veľkostiach, tvaroch, farbách, dizajnoch, motívoch či materiáloch.

 

 

Ich veľkou výhodou je, že v podstate nezáleží na tom, koľko ich je, pokiaľ máte v hlave predstavu, ako ich využiť u vás doma tak, aby zapadli na to správne miesto. Naskladajte ich napríklad na seba a vytvorte zaujímavú pyramídu, ktorá sa stane prirodzenou súčasťou štýlu vašej domácnosti. Okrem toho, že bude vyzerať skvelo, prakticky ukryje všetky poklady vášho domu a vašej rodiny.  Samozrejme, že ak nechcete, aby boli boxy na očiach, zastrčte ich do skrine či uložte pod posteľ a vyberajte ich len vtedy, keď ich budete potrebovať.

 

 

Obrovskou výhodou úložných boxov je, že okrem šetrenia priestoru takisto pomáhajú s organizáciou vašich vecí, takže keď sa všetky uložia na jedno miesto, odrazu vám hľadanie nezožerie toľko času. Rovnako sú perfektným riešením pre obyvateľov menších domácností, ktoré bojujú s limitovanými priestormi na uskladnenie všetkých svojich vecí. Možno sa vám na prvý pohľad zdá, že je toho príliš veľa na tak malý byt či dom, no s trochou plánovania a organizovania sa vám určite podarí zbaliť do úložných boxov všetko zbytočné, čo nechcete, aby bolo vystavené na očiach. Vďaka tomu, že nebudú vaše miestnosti zapratané, sa vám vo vašej domácnosti vytvorí priestor iba na to, čo v izbách musíte a chcete mať.

 

 

 

Nad materiálom úložných boxov je potrebné sa zamyslieť

 

Je len na vás, z akého materiálu si zvolíte úložné boxy pre vašu domácnosť – vy najlepšie viete, čo v nich chcete uskladniť. Ak chcete vaše veci uložiť na mieste, kde sa ľahšie dostane voda, plastové úložné boxy sú určite lepšia voľba ako tie látkové. Takisto je však potrebné dávať pozor na to, aby sa plastové boxy nepreťažili, pretože pri väčšej váhe predmetov, ktoré v nich skladujete, sa môže stať, že popraskajú. V takomto prípade je dobré zvážiť, aby ste si kúpili boxov viac, nech sa v nich váha rozloží rovnomerne.

 

V obchodoch nájdete mnoho značiek, ktoré vyrábajú úložné boxy, ako napríklad značka Love it Store it, ktorá je kvalitným výrobcom nielen boxov, ale po novom aj skriniek na topánky či vešiakov a organizérov do šuflík. Vďaka svojim hravým motívom si určite nájdu miesto v detských izbách, kam môžete poukladať večne rozhádzané hračky vašich detí, no ponúkajú krásne dizajny, ktoré sú vhodné do akejkoľvek inej miestnosti vo vašom dome.

 

 

Ak premýšľate nad tým, že plastové úložné boxy sú to, čo vašej domácnosti vyhovuje viac, určite sa pozrite po značkách CurverHeidrun.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia