Čo naozaj potrebujú moderní rodičia?

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Blog > Čo naozaj potrebujú moderní rodičia?
 
 
 

Čo naozaj potrebujú moderní rodičia?

 

 

Rodičia tohto storočia určite túžia po tom, aby svoju dôležitú úlohu zvládli perfektne, no zároveň pri tom chcú vyzerať moderne a štýlovo. Preto nie je žiadnym prekvapením, že sa dizajnové trendy dostali aj do sveta, ktorý sa točí okolo detí a ich mamičiek a oteckov. Je úžasné sledovať v obchodoch, koľko vecí majú moderní rodičia teraz k dispozícii, a ktoré im otvárajú nielen nekonečné možnosti, ale rovnako im aj uľahčujú každodenný život v tejto uponáhľanej dobe.


 

 

 

Chceli by sme vám predstaviť krásnu dizajnovú novinku, ktorá prichádza na Slovensko. Prebaľovacia taška od značky Childhome z Belgicka – MOMMY BAG spája funkčnosť a štýlovosť v jednom.

Každá mamička je v prvom rade žena, ktorá potrebuje mať všetko nevyhnutné vždy poruke. Táto trendová prebaľovacia taška je obrovská, z vnútra priestranná a má nosnosť až 10 kg, takže unesie všetko, čo spolu s vaším dieťatkom potrebujete a dokonca tam ostane aj priestor na neočakávaný nákup.

Jej praktické využitie pocítite nielen v bežný deň, ale aj vtedy, keď budete mať chuť s vaším dieťaťom na cestovateľské dobrodružstvá.

 

 

Tašky Mommy bag boli tiež dizajnované tak, aby ste do nich pobalili aj šesť detí. Nemýľme si ich však s klasickými taškami na kočík, pretože to ani náhodou nie sú. Pre istotu nemajú ani pútka, ktorými by ste ich na ten kočík pripli, aby vám to ani náhodou nenapadlo.

Zmestí sa do nich naozaj všetko, čo by ste pre dieťa kedy mohli potrebovať, o čom svedčí aj ich rozmer 55x30x30cm. A nielen pre dieťa, podľa nás je to taška vhodná aj do pôrodnice, na víkend, pracovnú cestu alebo na športový tréning.

 

 

 

Ukážte každému naokolo, že mať moderný a praktický plienkonosič MOMMY BAG je na nezaplatenie!

 

Súčasťou tašky je aj prebaľovacia podložka, takže už vás nikde nič neprekvapí a budete môcť dopriať svojmu bábätku pohodlie pri prebaľovaní kdekoľvek.

Vo vnútri tašky nájdete menšie priehradky na kľúče, telefón a jednu so zipsom na peňaženku. Ďalšie kompartmenty vzniknú, keď veci zastrčíte za gumené pásiky po bokoch vnútornej časti tašky, takže v nej všetko ľahko nájdete.

 

 

Táto taška s veľkým, pútavým nápisom MOMMY BAG je naozaj krásnym doplnkom. Je z veľmi praktického materiálu, ktorý sa ľahko udržiava. Pri čistení stačí použiť vlhkú handričku.

 

Puzdro na maličkosti vždy poruke

Ak si však nechcete vziať celú veľkú tašku so sebou a potrebujete si iba krátko vybehnúť, odporúčame malú kabelku Mommy treasures, ktorá má aj crossbody popruh a zmestia sa do nej malé veci, peňaženka, mobil, kľúče, vreckovky a krém na ruky.

 

 

DADDY BAG

Taška MOMMY BAG je v piatich farebných prevedeniach, sú vyrobené z lesklého nylonu, ktorý je omývateľný a tým sa aj ľahko udržiava. Pásikavé tašky sú naopak z plátna, ktoré im dodá prirodzený nádych.  V Childhome však, prirodzene, mysleli aj na oteckov, pre ktorých vytvorili DADDY BAG.

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia