CYBEX - Autosedačka Aton Q i-Size 0-13 kg, 2018 - Stardust Black

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 218 395 a +421 903 808 189 (Po - Pia: 9:30 - 17:30)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00. 

 
 
 
 
 
Úvod > Baby a deti > Autosedačky > Autosedačky 0-13 kg > CYBEX - Autosedačka Aton Q i-Size 0-13 kg, 2018 - Stardust Black
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 8000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

 
 

CYBEX - Autosedačka Aton Q i-Size 0-13 kg, 2018 - Stardust Black

0 (0 hlasov)
CYBEX - Autosedačka Aton Q i-Size 0-13 kg, 2018 - Stardust Black
Kód produktu:517000028
Výrobca:Cybex
0
Vaša cena: 188,95 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: 5-7 dní
Kúpou produktu získate 15 kreditov. Viac o kreditnom systéme

Popis produktu

ATON Q I-SIZE 45 - 75 cm, max. 13 kg
Pokročilá bezpečnosť

Aton Q i-Size ponúka najnovšiu bezpečnostnú technológiu. Pri inštalácii s Base Q i-Size (dostupný osobitne) spĺňa autosedačka novú normu i-Size. i-Size (ECE R-129) je nový štandard EÚ v oblasti detskej bezpečnosti, ktorý okrem iného určuje, že deti do 15 mesiacov musí cestovať v pozícii proti smeru jazdy. Aton Q i-Size je vhodný pre novorodencov a deti od 45 do 75 cm (max. 13 kg) a prichádza s výnimočnými bezpečnostnými prvkami, ako napr. Ochrana pri bočnom náraze a výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.

Spoločne s Base Q i-Size spĺňa novú európsku normu pre autosedačky ECE R-129.
Teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System).
Odnímateľná novorodenecká vložka pre deti do 3 mesiacov.
Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.
Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška.
Nielen s kočíkmi značky CYBEX a gb tvorí praktický cestovný systém.

Aton Q i-Size je najnovším členom víťaznej rodiny Aton, ponúkajúce najvyššiu úroveň bezpečia pre vaše dieťa. Aton Q i-Size je vybavený teleskopickou lineárny ochranou pri bočnom náraze (L.S.P. System), ktorá odvádza silu nárazu z boku preč od dieťaťa. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy a integrované vedenie pásov zaisťujú najvyššiue bezpečiea a pohodlie počas rastu vášho dieťaťa a zároveň sa ľahko používajú. Pre novorodencov a deti do 3 mesiacov je autosedačka vybavená novorodeneckú vložkou, ktorá zaisťuje čo najplochejšej polohu a poskytuje dostatočnú oporu aj pre predčasne narodené deti. XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50 + dokonale chráni pred slnkom a silným vetrom.

Teleskopicky L.S.P. SYSTEM Teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze Nová teleskopická ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu absorbujúce škrupinou.

Novú teleskopickú Lineárnu ochranu pri bočnom náraze je možné jednoducho individuálne nastaviť. Počiatočné sily nárazu sú prenášané cez vytiahnutý bočný protektor u dverí vozidla do škrupiny autosedačky. Flexibilný materiál a štruktúra detskej autosedačky potom silu nárazu absorbuje a odvádza preč od dieťaťa.
Odnímateľná novorodenecká vložka pre deti až do 3 mesiacov Pre ideálnu pozíciu takmer poležiačky Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné odborníkmi je prísť na čo najlepší spôsob prepravy predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú úplne vyvinuté. Odnímateľná vložka zaisťuje najplochejšiu možnú polohu a poskytuje dostatočnú oporu aj pre predčasne narodené a veľmi malé deti až do veku 3 mesiacov.

Spoločne s nemeckými doktormi, pôrodnými asistentkami a najnovšími zisteniami bola vyvinutá nová funkcia, ktorá umožňuje takmer úplne plochý uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa. Výrazne sa tak znižuje riziko zadusenia. Toto je dosiahnuté pomocou odnímateľné vložky, ktorá po jej vybratí poskytuje viac miesta a pohodlia aj pre väčšie deti.

INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA Dokonalá ochrana pred slnkom a vetrom s UVP50 + Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny austrálsky štandard UVP50 +. Integrovanú, extra veľkú slnečnú striešku možno elegantne schovať za štýlové tienidlo. Možno ju niekoľkonásobne rozšíriť, vďaka čomu neponúka dokonalú ochranu iba pred slnkom, ale aj pred vetrom a dažďom.

Výškovo nastaviteľná opierka hlavy do 8 pozícii. Pre dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom V kombinácii s teleskopickou lineárnou ochranou pri bočnom náraze zvyšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy výnimočnú ochranu autosedačky Aton Q i-Size pri bočnom náraze.

Energiu absorbujúci škrupina: absorbuje sily nárazu a chráni dieťa Extra široké Y-pásy: s mäkkým čalúnením pásov a rozkroku Cestovný systém: spoločne s kočíkom CYBEX a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEX.

Príslušenstvo na dokúpenie: ISOFIX základňa Base Q i-Size, navádzací plasty, pláštenka, moskytiéra
Rozmery: 650/440/390 - 560 mm
Váha: 4,9 kg
ECE R-129

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Navrhnuté v Nemecku.

Recenzie zákazníkov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
CYBEX - Autosedačka Aton Q i-Size 0-13 kg, 2018 - Stardust Black CYBEX - Autosedačka Aton Q i-Size 0-13 kg, 2018 - Stardust Black 188,95 € 188,95 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia