CYBEX - Aton 5 0-13 kg Pepper Black 2018

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 218 395 a +421 903 808 189 (Po - Pia: 9:30 - 17:30)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00. 

 
 
 
 
 
Úvod > Baby a deti > Autosedačky > Autosedačky 0-13 kg > CYBEX - Aton 5 0-13 kg Pepper Black 2018
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 8000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

 
 

CYBEX - Aton 5 0-13 kg Pepper Black 2018

0 (0 hlasov)
CYBEX - Aton 5 0-13 kg Pepper Black 2018
Kód produktu:518000206
Výrobca:Cybex
0
Vaša cena: 146,95 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: 5-7 dní
Kúpou produktu získate 12 kreditov. Viac o kreditnom systéme

Popis produktu

ATON 5 Sk. 0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov
Piata generácia úspešnej detskej autosedačky
Autosedačka Aton 5 pokračuje v šľapajách svojich predchodcov, napr. Víťazného Aton 2, ktorý zvíťazil v teste autosedačiek organizácie Stiftung Warentest v skupine 0+ a pripája sa tak k úspešnej sérii autosedačiek Aton.
- Odnímateľná vnútorná vložka pre polohu ležmo - 8pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov - Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) - Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50 + ochranou pred slnkom
Jedinečné bezpečnostné prvky, ako napríklad výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov, ktorá v kombinácii s odskúšaným L.S.P. systémom ešte vylepšuje výnimočne bezpečnú energiu absorbujúca škrupina a novej časti zvyšujúce pohodlie, napr. veľká XXL slnečná strieška, dávajú vzniknúť dokonalé detskej autosedačke pre predčasne narodené a veľmi malé deti. Nová funkcia poskytuje ideálny uhol sedenia a zaisťuje, že sú hlava, krk a hrudník malých detí perfektne zarovnané. Znateľne sa tým znižuje riziko zadusenia pri prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu. Detskú autosedačku možno vo vozidle pripevniť pomocou bezpečnostného pásu alebo pomocou jednej z našich voliteľných základní.
VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY (8 POZÍCIÍ) Jednoduché ovládanie a dokonalá ochrana, ktorá rastie s dieťaťom
8-pozičná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov je ďalším prvkom optimálnej ochrany pri bočnom náraze tejto detskej autosedačky.
Výška systému pásov sa automaticky nastavuje v závislosti na výške opierky hlavy, vďaka čomu je pracné vyvliekanie a navliekanie pásov minulosťou. Y-systém pásov sa osvedčil ako veľmi efektívne a pohodlné bezpečnostné riešenie, predovšetkým pre veľmi malé deti. Mäkkú sedaciu vložku, pripevnenú k opierke hlavy, možno taktiež použiť pre nastavenie výšky panvy dieťaťa.
L.S.P. SYSTEM Lineárne ochrana pri bočnom náraze
Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu pohlcujúcimi materiálmi.
Prvý náraz pri nehode je prenášaný systémom lineárny ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) a jeho vysúvacími protektory a nasledne absorbovaný flexibilnou štruktúrou materiálu autosedačky. Flexibilný materiál a konštrukcia detskej autosedačky potom absorbujú sily nárazu a odvádzajú je preč od dieťaťa.
INTEGROVANÉ NASTAVENIE VÝŠKY SEDAČKY Pre vytvorenie čo nejploššieho sedenia alebo viac priestoru v autosedačke
Krčné svalstvo a reflexy predčasne narodených a veľmi malých detí stále nie sú dostatočne vyvinuté a hrozí preto veľké riziko prepadnutiu hlavy dopredu, čo môže viesť k dýchacím problémom a dokonca k zaduseniu.
Pre určenie ideálneho uhla sedenia dojčiat bol vykonaný nespočet testov v blízkej spolupráci s nemeckými doktormi a pôrodnými asistentkami. Ako výsledok bola vyvinutá nová funkcia, ktoré zabezpečia čo najplochejšiu možnú pozíciu, vďaka ktorej je riziko zadusenia výrazne znížené. Nastavovací mechanizmus navyše ponúka väčším deťom viac priestoru a pohodlia.
CESTOVNÝ SYSTÉM CYBEX Priestorovo úsporné cestovné riešenie
Spoločne s kočíkmi CYBEX a kočíky ostatných značiek možno autosedačky CYBEX jednoducho premeniť na cestovný systém.
Pomocou jednoduchého adaptéra možno všetky autosedačky CYBEX, spoločne s kočíkmi CYBEX Callisto, Onyx alebo Topaz ľahko premeniť na praktický cestovný systém. Kompatibilné sú tiež s ostatnými značkami kočíkov, vrátane Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atď. CYBEX tak poskytuje ľahké, flexibilné a úsporné cestovné riešenia pre život v meste alebo na cestách, ponúkajúca rodičom nový rozmer mobility.
FUNKCIE Mäkko polstrovaná sedacia vložka - Dĺžkovo a výškovo nastaviteľná a pripojená k opierke hlavy Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška - 4 rôzne nastavenia, s UVP50 + ochranou pred slnkom Y-pásy - 4 rôzne nastavenia, s UVP50 + ochranou pred slnkom Energiu absorbujúca škrupina - S ochranou pri bočnom náraze
Príslušenstvo na dokúpenie Aton Base 2 a Aton Base 2-fix zimný fusak pláštenka letný poťah moskytiéra Adaptér pre kočíky CYBEX
dĺžka / šírka / výška: 640/430 / 390-560 mm váha: 4,8 kg
ECE R44 / 04, Sk. 0+
Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C
Navrhnuté v Nemecku

Recenzie zákazníkov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
CYBEX - Aton 5 0-13 kg Pepper Black 2018 CYBEX - Aton 5 0-13 kg Pepper Black 2018 146,95 € 146,95 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia