After - Tajomstvo - Anna Toddová

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Knihy > YOLi, young adult, new adult > After - Tajomstvo - Anna Toddová
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 

After - Tajomstvo - Anna Toddová

After - Tajomstvo - Anna Toddová
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 21 %
After - Tajomstvo - Anna Toddová
 
0 (0 hlasov)
After - Tajomstvo - Anna Toddová, Vydavateľ: IKAR, Väzba: Paperback, Rok vydania:2016, Počet strán: 832
Kód produktu:202457
Výrobca:Ikar
0
Bežná cena: 18,90 € Vaša cena: 14,90 €
Dostupnosť
Dodacia lehota: 3-5 dní
:
Kúpou produktu získate 1 kredit. Viac o kreditnom systéme

Popis produktu

Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli. Čo bude s ich budúcnosťou, o ktorú doposiaľ tak tvrdo bojovali? 
Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou –, zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním Tessa zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť.
Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať... koniec?

Z anglického originálu Afterwefell(GalleryBooks, New York 2014)
preložila Adriana Sýkorčinová.

 

Ukážka z textu

Vezmem si ťa, povedal mi už raz v opitosti. Azda to teraz myslí vážne? Veľmi som túžila spýtať sa ho na to práve tu a práve v tejto chvíli, no nemohla som. Na odpoveď od triezveho Hardina som sa necítila pripravená. Namiesto toho som sa spýtala:
„Hardin, čo také je v Seattli, že sa zubami-nechtami brániš tam ísť?“
Hardinov pohľad uhol nabok. „Nič dôležité.“
„Hardin, prisahám, že ak zistím, že si predo mnou niečo tajil, už v živote s tebou neprehovorím,“ povedala som úplne vážne. „Už mám tých tajností dosť, to mi môžeš veriť.“
„O nič nejde, Tessa. Mám tam zopár starých priateľov, ale necnie sa mi za nimi, pretože sú súčasťou môjho starého života.“
„Starého života?“
„Života, ktorý som viedol predtým, než som ťa spoznal: chľast, párty, sex s každou sukňou, ktorá šla okolo,“ vysvetľoval. Zdesila som sa. „Prepáč,“ zamumlal, no hovoril ďalej. „Nemám žiadne veľké tajomstvo, len zlé spomienky. To aj tak nie je ten pravý dôvod, prečo tam nechcem ísť.“
Čakala som, že prejde k podstate veci, Hardin však stíchol. „Dobre, tak mi teda povedz, prečo. Lebo ja tomu nerozumiem.“
Keď na mňa pozrel, jeho tvár neniesla žiadnu emóciu.

Recenzie zákazníkov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
After - Tajomstvo - Anna Toddová After - Tajomstvo - Anna Toddová 18,90 € 14,90 € Ušetríte: 21 %
 
 
YOLi, young adult, new adult

YOLi, young adult, new adult

 

V puberte a počas dospievania človek začína viac vnímať seba a okolie. Snaží sa vyrovnať so zmenami vo svojom živote, snaží sa vyrovnať s tým, kým je a s väčšou vážnosťou zvažuje to, kým by sa chcel stať. Literatúra v tejto kategórii obsahuje obrovské množstvo príbehov hlavných hrdinov, ktorí prežívajú také isté situácie ako naši tínedžerimladí dospelí. Popisujú rôzne problémy aktuálne pre všetkých mladých čitateľov – priateľstvo, láska, vzťahy v rodine, rozvod, peniaze a iné. Kultúra, ktorá obklopuje mladých, hrá takisto obrovskú úlohu.

Knihy v tejto sekcii skúmajú dôležité a rozhodujúce momenty v dospievaní – vzťah k autoritám, tlak rovesníkov, experimentovanie, otázka rozmanitosti týkajúcej sa rasy aj pohlavia, štúdium a hľadanie si práce. Tých tém je neskutočne veľa a prežívanie jednotlivých príbehov cez oči postáv, ktoré sú blízke ich veku a problémom, môže mladým pomôcť nájsť samého seba a cítiť sa bezpečne.

 

Ľudia nie vždy dokážu rozprávať o tom, čo ich trápi, keďže sa väčšinou boja, že ich za to niekto odsúdi. Práve preto sú knihy dobrým spôsobom, ak im chcete pomôcť alebo otvoriť oči, pretože tie ich ihneď nekonfrontujú za názory a pohľad na svet. Tak teda neváhajte a kúpte knižku sebe alebo svojim deťom, určite neoľutujete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia