4 in 1 (športový kočik, autosedačka, BaseFix a prebaľovacia taška) - Market24.sk

 
 
 

Kontaktujte nás: +421 909 21 83 95, +421 903 80 81 89  (Po - Pia: 9:30 - 17:00)

e-mail: objednavky@market24.sk , Od 16.3.2020 do odvolania je naša predajňa ZATVORENÁ


 
 
 
 
 
Úvod > Baby a deti > Kočíky > Kočíky pre jedno dieťa - sety > 4 in 1 (športový kočik, autosedačka, BaseFix a prebaľovacia taška)
 
 
 

Doprava zdarma - market24.sk

Doprava zdarma

už od 89 €

Bonusový program - market24.sk

Nákup za super ceny

akcie a výpredaje

Tovar skladom - market24.sk

Tovar skladom

viac ako 10 000 poduktov

Osobný odber - market24.sk

Osobný odber

na predajni v Bratislave

Darčekové poukážky - market24.sk

Darčekové poukážky

od 10 € do 200 €

 
 
01.09.2018 Do konca akcie zostáva ešte:
27 hodín
31 minút
22 sekúnd
 
 
 
 
Vybrali sme pre vás TOP kategórie produktov pre deti
 
 
Navštívili ste
 
 
Sety kočíkov 4 in 1 (športový kočik, autosedačka, BaseFix a prebaľovacia taška)

Sety kočíkov  4 in 1 (športový kočik, autosedačka, BaseFix a prebaľovacia taška)

 

V tejto kategórii sme pre Vás pripravili zaujímavé sety 4 in 1, ktoré zahŕňajú športový kočík, autosedačku, BaseFix a prebaľovaciu tašku. V porovnaní s ostatným setmi sa v tomto sete nachádza aj isofixová základňa BaseFix, ktorá dieťatku poskytne počas cestovania väčšiu bezpečnosť.

 

Kombinované kočíky sú ponúkané od špičkových výrobcov v rôznych farebných variantoch za vynikajúcu cenu. Športový kočík má zaujímavý dizajn a poskytuje skvelé úžitkové vlastnosti. Pri výrobe sa postupuje podľa najnovších technológii. Výhodou je odľahčená konštrukcia kočíka. Vďaka priestrannej sedacej časti kočíka bude mať vaše dieťatko zabezpečené pohodlie.

 

Sety 4 in 1 ponúkajú rodičom autosedačky pre deti od 0 – 13 kg a sú dodávané spolu s isofixovou základňou BaseFix. Tieto typy Autosedačiek sa na kočíky pripevnia prostredníctvom adaptérov rýchlym nakliknutím. V ponuke nájdete klasickú autosedačku 0-13 kg ale aj autosedačky, ktoré spĺňajú funkciu pevnej korbičky. Autosedačka sa potom môže využívať ako autosedačka a zároveň aj ako pevná korbička. Autosedačka je vybavená nastaviteľnými bezpečnostnými pásmi, polstrovanou vložkou ale aj bočným polstrovaním, ktoré je určené na zvýšenie bezpečnosti dieťaťa.

 

Pri používaní autosedačiek v osobných automobiloch odporúčame používať isofixovú základňu BaseFix. Isofixová základňa BaseFix Vám zaručí dokonalé a veľmi rýchle upevnenie autosedačky vo všetkých autách.  Isofixové základne BaseFix z tejto kategórie sú určené pre autosedačky 0-13 kg.

 

Set 4 in 1 je doplnený aj o prebaľovacie tašky, ktoré sú vybavené pohodlnými závesnými háčikmi. Vďaka háčikom sa prebaľovacia taška môže upevniť na športový kočík. Prebaľovacia taška ponúka dostatočne veľa miesta pre uloženie vecí dieťatka alebo mamičkiných doplnkov.

 

setom Vám odporúčame dokúpiť si praktické a zároveň veľmi elegantné nánožníky, slnečníky, fusaky a ďalšie zaujímavé doplnky, ktoré nájdete v Market24.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia